ساماندهی زیرساخت‌های کشاورزی در بیضاء ضروریست

مرداد 22, 1400
11 بازدید

 نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی بر لزوم فراهم شدن زیر ساخت‌های مهم کشاورزی در شهرستان بیضاء برای سهولت فعالیت کشاورزان و بهره برداران این منطقه تاکید کرد. محسن علیزاده در بازدید سرزده از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیضاء، با مراجعان به صورت چهره به چهره به گفت‌وگو پرداخت و در جریان مشکلات […]

ساماندهی زیرساخت‌های کشاورزی در بیضاء ضروریست

 نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی بر لزوم فراهم شدن زیر ساخت‌های مهم کشاورزی در شهرستان بیضاء برای سهولت فعالیت کشاورزان و بهره برداران این منطقه تاکید کرد.

محسن علیزاده در بازدید سرزده از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیضاء، با مراجعان به صورت چهره به چهره به گفت‌وگو پرداخت و در جریان مشکلات و مسائل آن ها قرار گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از دفتر نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس، او افزود: شهرستان بیضاء به دلیل پتانسیل‌های بالای کشاورزی و با داشتن زیر بخش‌های چهارگانه زراعت، دامپروری، شیلات و مرتع یکی از مهمترین بخش‌های کشاورزی استان محسوب می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تسریع در انجام امور بهره برداران و کشاورزان باعث آبادانی و رونق اقتصادی می‌شود، عنوان کرد: رسیدگی به مشکلات مردم و انجام امور مردم در سریع ترین زمان ممکن باعث می‌شود تا مراجعات مردم در شرایط کرونایی به ادارات کاهش یابد و در نهایت سبب رونق در تمام بخش‌ها خواهد شد.

علیزاده عنوان کرد: زمانی که ادارات مشکلات کشاورزان را در سریع ترین زمان ممکن حل کنند و پاسخگوی بهره برداران باشند مردم هم با خیالی آسوده و وقت بیشتر به تولید محصولات کشاورزی و دامداری می‌پردازند.

منبع: ايسنا