سال گذشته ۹٠ واحد تولیدی راکد در آذربایجان غربی احیا شد

مهر 7, 1400
84 بازدید

 استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث تولید و مانع زدایی تصریح کرد: با همکاری های بین بخشی، همدلی، کار جهادی و بهره گیری از ظرفیت های کم نظیر استان می توان به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل پوشاند. محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه هشتم فروردین در نشست مجمع نمایندگان […]

سال گذشته ۹٠ واحد تولیدی راکد در آذربایجان غربی احیا شد

 استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث تولید و مانع زدایی تصریح کرد: با همکاری های بین بخشی، همدلی، کار جهادی و بهره گیری از ظرفیت های کم نظیر استان می توان به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل پوشاند.

محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه هشتم فروردین در نشست مجمع نمایندگان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و  فرماندهان نظامی و انتظامی با تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت امام مهدی(عج) و هفته سربازان گمنام، به شکست توطئه های دشمن در سال گذشته برای برهم زدن آرامش کشور اشاره کرد و گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) سهم بسزایی در خنثی سازی توطئه های دشمنان داشته و دارند.

وی افزود: دشمن قصد داشت از برخی مشکلات اقتصادی در سال گذشته به نفع خود استفاده کند که با حضور مردم و رهبری مقام معظم رهبری از این امر بازماندند.

استاندار آذربایجان غربی از تلاشها و پیگیری های نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به منظور تلاش برای پیشبرد اهداف توسعه ای قدردانی کرد و گفت: نمایندگان مجلس با دلسوزی و ممارست ویژه توانسته اند منشا اقدامات خوبی در استان شوند.

شهریاری در ادامه به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه تولید و اقتصاد اشاره کرد و افزود: تحقق شعار امسال که می تواند سهم بسزایی در افزایش رضایتمندی عمومی داشته باشد در گرو وحدت و همدلی است.

وی گفت: وزارت صمت سال گذشته سهمیه استان در احیای واحدهای تولیدی راکد را ۸۰ واحد تعیین کرده بود که با همکاری جمعی ۹۰ واحد احیا شد.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: از مجموع ۵۵۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد تا به امروز ۲۲۰ واحد احیا شده و مابقی نیز قابلیت احیا را ندارند.

شهریاری افزایش مشارکت در انتخابات را یک اصل اساسی دانست و گفت: امنیت امروز در استان که حاصل تلاش مجاهدانه نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی است سهم مهمی در افزایش مشارکت در انتخابات را دارد.

منبع:ایسنا