زنگ “شور عاطفه‌ها” در مدارس بوشهر نواخته شد

مهر 7, 1400
23 بازدید

 زنگ «شور عاطفه‌ها» همزمان با سراسر کشور در مدارس استان بوشهر با شعار ” با هم مشق محبت بنویسیم” نواخته شد تا دانش‌آموزان نیکوکار کمک‌های خود را به همنوعان نیازمند خود اهداء کنند. عباس روشن، قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر در حاشیه این مراسم، که با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان، روسای مدارس، […]

زنگ "شور عاطفه‌ها" در مدارس بوشهر نواخته شد

 زنگ «شور عاطفه‌ها» همزمان با سراسر کشور در مدارس استان بوشهر با شعار ” با هم مشق محبت بنویسیم” نواخته شد تا دانش‌آموزان نیکوکار کمک‌های خود را به همنوعان نیازمند خود اهداء کنند.

عباس روشن، قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر در حاشیه این مراسم، که با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان، روسای مدارس، خیران و جمعی از دانش آموزان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی کرونا در مدرسه دخترانه شهید فولادی برگزار شد، اظهار داشت:  این پویش با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت برگزار می‌شود تا آنها نیز بتوانند بی‌دغدغه و با آرامش خاطر به تحصیل بپردازند.

وی با اشاره به اینکه مرحله نخست «شور عاطفه‌ها» در ۲۰ شهریور ماه سال‌جاری برگزار شد و اکنون در مرحله دوم این مراسم قرار گرفته‌ایم، بیان کرد: از ابتدای اجرای این طرح تا کنون خیران کمک های خوبی را به دانش آموزان کرده‌اند که امیدواریم در ادامه با کمک‌های هرچه بیشتر خیران و مردم نیکوکار بتوانیم بخش مهمی از نیازهای اساسی دانش‌آموزان تحت حمایت را برطرف نماییم.

روشن با بیان اینکه بیش از ۹ هزار و ۸۰۰  دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد قرار دارند، افزود: فرزندان خانوار تحت حمایت برای ادامه تحصیل نیازمند کمک‌های سخاوتمندانه مردم نیکوکار استان هستند تا بتوانند آینده‌ای روشن را برای خود رقم بزنند.

قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ نیکوکاری در بین کودکان و نوجوانان از دیگر اهداف برگزاری «شور عاطفه‌ها» است، گفت: این طرح در سال‌جاری با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» برگزار شده است که دانش‌آموزان خیر نیز به طور قطع همچون سنوات گذشته به یاری همنوعان بی‌بضاعت خود خواهند شتافت.

وی با بیان اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری کلاس‌های درس به صورت غیرحضوری و مجازی صورت می‌گیرد، افزود: گوشی همراه و تبلت مهم‌ترین نیاز دانش‌آموزان مستمند محسوب می‌شود که با یاری خیران تلاش داریم این نیاز اساسی را رفع کنیم.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، روشن با اعلام اینکه طرح «شور عاطفه‌ها» تا ۲۰ مهر ماه سال‌جاری ادامه دارد، بیان کرد: ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت جامعه کد آنی‌پرداخت #۰۷۷*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۷۰ نز بانک ملی است که خیران به سادگی می‌توانند کمک‌های خود را به آنها اهدا کنند.

منبع: ايسنا