زندانیان قم در مسابقات قرآنی زندان‌های کشور، برتر شدند

دی 11, 1400
92 بازدید

ایسنا/قم زندانیان قمی موفق به کسب مقام‌های برتر در رشته‌های مفاهیم، قرائت، ترتیل، حفظ موضوعی، حفظ ۱ جزء و حفظ ۳ جزء حائز مقام اول شدند و در رشته‌های نهج‌البلاغه و دعاخوانی در مسابقات قرآنی کشوری زندان‌های کشور شدند. زندانیان قمی در مسابقات قرآن کریم منطقه ۴ زندان‌های کشور که به میزبانی اصفهان برگزار شد، در […]

زندانیان قم در مسابقات قرآنی زندان‌های کشور، برتر شدند

ایسنا/قم زندانیان قمی موفق به کسب مقام‌های برتر در رشته‌های مفاهیم، قرائت، ترتیل، حفظ موضوعی، حفظ ۱ جزء و حفظ ۳ جزء حائز مقام اول شدند و در رشته‌های نهج‌البلاغه و دعاخوانی در مسابقات قرآنی کشوری زندان‌های کشور شدند.

زندانیان قمی در مسابقات قرآن کریم منطقه ۴ زندان‌های کشور که به میزبانی اصفهان برگزار شد، در رشته‌های مفاهیم، قرائت، ترتیل، حفظ موضوعی، حفظ ۱ جزء و حفظ ۳ جزء حائز مقام اول شدند و در رشته‌های نهج‌البلاغه و دعاخوانی مقام دوم را کسب نمودند و در رشته حفظ ۲۰ جزء نیز سوم شدند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غریب دادستان عمومی و انقلاب قم عنوان کرد: به برندگان این مسابقات قرآنی از سوی دستگاه قضایی استان، مرخصی تشویقی اعطا شد و تشویق‌های دیگری نیز برای زندانیان فعال در علوم قرآنی در نظر گرفته‌ شده است.

این مقام قضایی با تقدیر از مسئولان فرهنگی و تربیتی اداره کل زندان‌ها که در جهت آموزش و نشر آموزه‌های قرآنی و برگزاری کلاس‌های حفظ، قرائت و تفسیر قدم برمی‌دارند اظهار امیدواری کرد: زندانیان در سایه تعالیم و ارزش‌های قرآنی مسیر درست زندگی را ادامه دهند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,