زمان عرضه شیائومی 13 برای 11 دسامبر تغییر کرد

آذر 17, 1401
11 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena پرچمداران شیائومی 13 و MIUI 14 قرار بود در تاریخ 1 دسامبر وارد بازار شوند، اما رویداد چینی در آخرین لحظه به تعویق افتاد. این شرکت در نهایت تاریخ راه اندازی جدیدی را تعیین کرد که 11 دسامبر است. این رویداد که به طور گیج کننده […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena پرچمداران شیائومی 13 و MIUI 14 قرار بود در تاریخ 1 دسامبر وارد بازار شوند، اما رویداد چینی در آخرین لحظه به تعویق افتاد. این شرکت در نهایت تاریخ راه اندازی جدیدی را تعیین کرد که 11 دسامبر است. این رویداد که به طور گیج کننده ای برای یکشنبه برنامه ریزی شده است، در ساعت 7 عصر در چین آغاز خواهد شد.

گوشی هوشمند شیائومی 13 یک پرچمدار نسبتا جمع و جور خواهد بود که از چیپست اسنپدراگون 8 نسل 2 قدرت می گیرد. این دارای اضلاع صاف و پانلی بدون انحنا خواهد بود و می‌توانیم در رندر ببینیم که یکی از گزینه‌های رنگی چرم آبی خواهد بود.

این تصویر همچنین به ما نشان می دهد که شیائومی 13 پرو دارای یک تراز دوربین مشابه است اما لنز پریسکوپی در دید نیست. سری Pro هرگز یکی را دریافت نکرد. با این حال، دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی دارای سنسور 1 اینچی است که در Xiaomi 12S Ultra – یکی از دوربین‌های گوشی‌های مورد علاقه ما در سال 2022- معرفی شده است.

ما اطلاعات زیادی در مورد MIUI 14 نداریم. با این وجود، اسکرین شات های لو رفته ویژگی های جدیدی مانند تشخیص ضد کلاهبرداری، بهبود اعلان ها و تشخیص متن را در برنامه اصلی گالری نشان می دهد.