زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی در استانداری آذربایجان شرقی

مهر 7, 1400
29 بازدید

مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی گفت: زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی که دستگاه انتخابی آنان استانداری بوده در هفته دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد. محمد حسن زاده با اعلام این خبر افزود: مصاحبه پذیرفته شدگان از نیمه دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ براساس جدول زمانبندی […]

زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی در استانداری آذربایجان شرقی

مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی گفت: زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی که دستگاه انتخابی آنان استانداری بوده در هفته دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد.

محمد حسن زاده با اعلام این خبر افزود: مصاحبه پذیرفته شدگان از نیمه دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ براساس جدول زمانبندی و تاریخ و ساعت مشخص شده در محل استانداری انجام خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: استانداری آذربایجان شرقی دارای ۴۱ سهمیه استخدامی بود که ۱۱۰ نفر از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مجاز مرحله اول معرفی شده‌اند.

وی تاکید کرد: محل رسمی درج آگهی‌ها جهت اطلاع رسانی، پرتال استانداری خواهد بود و کلیه داوطلبان به منظور آگاهی از ادامه روند و اطلاعیه‌ها حتما به صورت مستمر به این پرتال مراجعه کنند، در غیر این صورت، مسئولیت عدم پیگیری بر عهده داوطلبان خواهد بود و بدیهی است، عدم مراجعه در موعد مقرر به مفهوم انصراف قطعی داوطلبان از ادامه فرآیند استخدام خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، حسن‌زاده بر مطالعه دقیق آگهی‌های مندرج در پرتال استانداری تاکید کرد و گفت: تمامی مندرجات پرتال استانداری ملاک عمل خواهد بود و لازم است داوطلبان قبل از مراجعه، مندرجات انتشار یافته را به دقت مطالعه و به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، از مراجعه چندباره و خارج از زمان بندی پرهیز کنند.

منبع:ایسنا