رییس هیات کشتی خوزستان انتخاب شد / غیبت یک کاندیدا به دلیل ابتلا به کرونا

آذر 9, 1400
15 بازدید

ایسنا/خوزستان رییس چهار سال آینده هیات کشتی خوزستان انتخاب شد. مجمع انتخاب رییس هیات کشتی خوزستان امروز (شنبه) با حضور دبیر فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در اهواز برگزار شد. به گزارش ایسنا، حسین اسفندیاری‌فر، کیانوش دارش، محمدامین کجباف‌والا، احمد عبدالخانی و اسکندر عیسوند، کاندیداهای این مجمع بودند که تنها کجباف‌والا و عبدالخانی در […]

رییس هیات کشتی خوزستان انتخاب شد / غیبت یک کاندیدا به دلیل ابتلا به کرونا

ایسنا/خوزستان رییس چهار سال آینده هیات کشتی خوزستان انتخاب شد.

مجمع انتخاب رییس هیات کشتی خوزستان امروز (شنبه) با حضور دبیر فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در اهواز برگزار شد.

به گزارش ایسنا، حسین اسفندیاری‌فر، کیانوش دارش، محمدامین کجباف‌والا، احمد عبدالخانی و اسکندر عیسوند، کاندیداهای این مجمع بودند که تنها کجباف‌والا و عبدالخانی در مجمع حضور پیدا کردند تا بر خلاف این‌که تصور می‌شد تب رقابت بین کاندیداهای ریاست کشتی خوزستان بالا باشد، چندان به این صورت نباشد.

در پایان نیز عبدالخانی با ۹ رای از ۱۷ رای ماخوذه برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیات کشتی خوزستان انتخاب شد. کجباف‌والا نیز هشت رای را به خود اختصاص داد.

همچنین اسکندر عیسوند از کاندیداهای احراز ریاست هیات کشتی خوزستان به دلیل ابتلا به کرونا و حضور در قرنطینه خانگی نتوانست در مجمع شرکت کند.

پس از اینکه عبدالخانی با ۹ رای به عنوان رییس هیات انتخاب شد و هشت رای هم به کجباف‌والا رسید، بویری از مربیان کشتی و یکی از اعضای مجمع معتقد بود که انتخابات باید به دور دوم کشیده می‌شد و از این‌که این اتفاق رخ نداد به شدت گله‌مند و معترض بود.

منبع:ایسنا