رییس‌جمهور منتخب: مشکلات کشور راه حل‌های عملی دارد

آبان 19, 1400
6 بازدید

سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه حضور و نقش مراجع عظام تقلید در خلق حماسه ۲۸ خرداد اثرگذار بود، گفت: مشکلات کشور راه حل‌های عملی دارد. به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی دفتر رئیس جمهور منتخب، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با آیت الله العظمی سید محمدعلی علوی گرگانی با […]

رییس‌جمهور منتخب: مشکلات کشور راه حل‌های عملی دارد

سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه حضور و نقش مراجع عظام تقلید در خلق حماسه ۲۸ خرداد اثرگذار بود، گفت: مشکلات کشور راه حل‌های عملی دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی دفتر رئیس جمهور منتخب، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با آیت الله العظمی سید محمدعلی علوی گرگانی با قدردانی از نقش آفرینی ایشان در انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار کرد: استفاده از رهنمودها و نظرات مراجع و صاحب نظران را در بهبود وضعیت موجود کشور، تاثیر گذار و مفید می دانم.

رئیس جمهور منتخب نقش دولت در رفع مشکلات مردم را مهم و اثرگذار دانست و خاطرنشان کرد: مشکلات کشور راه حل های عملی دارد و با جلب اعتماد و مشارکت مردم می توان موانع را برطرف کرد.

رئیسی تاکید کرد: امیدوارم دولت جدید بتواند اعتماد مردم که دچار آسیب شده را مجدداً احیا و بازآفرینی کرده و گام به گام و  با برنامه ریزی های دقیق، در زندگی مردم گشایش و بهبود ایجاد کرد.

آیت الله العظمی سید محمدعلی علوی گرگانی نیز در این دیدار با اظهار خرسندی از دیدار رئیس جمهور منتخب اظهار داشت: شما را شخصیتی خدوم، خدمتگزار و دلسوز میدانم و اطمینان دارم که می‌توانید عملکرد موفقی داشته باشید.
این مرجع تقلید گفت: در عملکرد گذشته خود بت شکن بودید و امیدوارم همچنان ابراهیم وار در مسیر شکستن بت های فساد و ناکارآمدی موفق باشید.

آیت الله العظمی علوی گرگانی در ادامه با ابراز ناراحتی از وضعیت اقتصادی مردم، توجه به نیروی ارزشمند جوانان و رسیدگی به مشکلات کشاورزان و تولیدکنندگان را مورد تاکید قرار داد.

منبع:ایسنا