روغن در خانه‌ها دپو می‌شود؛ بازار کمبود ندارد

آذر 22, 1400
10 بازدید

ایسنا/زنجان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر در استان کمبود روغن خوراکی مورد مصرف خانوار وجود ندارد. ناصر فغفوری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر در استان کمبود روغن خوراکی مورد مصرف خانوار وجود ندارد و به میزان لازم و حتی بیش از مصرف به بازار توزیع […]

روغن در خانه‌ها دپو می‌شود؛ بازار کمبود ندارد

ایسنا/زنجان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر در استان کمبود روغن خوراکی مورد مصرف خانوار وجود ندارد.

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر در استان کمبود روغن خوراکی مورد مصرف خانوار وجود ندارد و به میزان لازم و حتی بیش از مصرف به بازار توزیع می‌شود.

وی افزود: همواره شاهد آن هستیم که در روزهای منتهی به پایان سال میزان مصرف بعضی از اقلام خوراکی افزایش می‌یابد که روغن یکی از آن‌ها است و در حال حاضر یکی از مواردی که شهروندان نسبت به توزیع آن شکایاتی دارند، روغن است.

این مسئول ادامه داد: شهروندان مطمئن باشند که روغن به میزان لازم در استان و حتی در انبارها وجود دارد و به میزان لازم و حتی بیشتر از میزان مصرف استان توزیع می‌شود و نیازی به خرید بیش از نیاز توسط همشهریان نیست.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: تقاضا می‌شود که شهروندان بیش از مصرف خود، روغن و دیگر اقلام خوراکی را خریداری و در خانه‌ها دپو نکنند تا همه افراد بتوانند با مراجعه به مراکز عرضه، کالای مورد نظر خود را دریافت کنند.

فغفوری از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، مراتب را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند تا شکایات آنان بررسی و پیگیری شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی بازار و محدودیت‌هایی که اداره بازرسی این سازمان دارد، انتظار می‌رود شهروندان علاوه ‌بر شناخت و صیانت از حقوق خود، موارد تخلف را به این سازمان اعلام کنند تا از تخلفات پیش از آنکه گسترده‌تر شده، پیشگیری شود.

منبع:ایسنا