روزانه ۷۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های‌ خراسان رضوی بستری می‌شوند

مرداد 23, 1400
5 بازدید

 دبیر کارگروه مراقبت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تأکید بر اینکه روند مبتلایان به کرونا در مشهد و خراسان رضوی همچنان افزایشی و پیش رونده است، گفت: در روزهای اخیر روزانه بیش از ۷۵۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا به تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های‌های خراسان رضوی افزوده می‌شوند. علی‌اصغر انجیدنی با اشاره […]

روزانه ۷۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های‌ خراسان رضوی بستری می‌شوند

 دبیر کارگروه مراقبت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تأکید بر اینکه روند مبتلایان به کرونا در مشهد و خراسان رضوی همچنان افزایشی و پیش رونده است، گفت: در روزهای اخیر روزانه بیش از ۷۵۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا به تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های‌های خراسان رضوی افزوده می‌شوند.

علی‌اصغر انجیدنی با اشاره به آخرین آمار بستری بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان، اظهار کرد: روند بستری‌های مبتلایان به کرونا در مشهد و خراسان رضوی همچنان افزایشی و پیش رونده است. در روزهای اخیر روزانه بیش از ۷۵۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا به تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های‌های خراسان رضوی افزوده می‌شوند. ۶۰۰ نفر از این تعداد متعلق به بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۳۳۶۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های خراسان رضوی بستری هستند. همچنین تعداد بستری‌ها در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان به ۵۴۴ نفر رسیده است.

دبیر کارگروه مراقبت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: پرهیز از حضور در اجتماعات و دورهمی‌ها، در خانه ماندن و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی تنها راهکارهای برون رفت از شرایط بحرانی کنونی است.

منبع: ايسنا