«روایت یک رویش» رونمایی می‌شود

دی 6, 1400
118 بازدید

مراسم رونمایی از کتاب «روایت یک رویش» (گفتارهایی درباره زیست جهادی زنده‌یاد سعید آشتیانی‌کاظمی) به قلم ناصر ملایی در نخستین روز نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این مراسم فردا (یکشنبه، ۵ دی‌ماه) از  ساعت ۱۴ تا ۱۶ با حضور  حمیدرضا […]

«روایت یک رویش» رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از کتاب «روایت یک رویش» (گفتارهایی درباره زیست جهادی زنده‌یاد سعید آشتیانی‌کاظمی) به قلم ناصر ملایی در نخستین روز نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این مراسم فردا (یکشنبه، ۵ دی‌ماه) از  ساعت ۱۴ تا ۱۶ با حضور  حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی، جمال رحیمیان، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و  عبدالحسن شاهوردی، رییس پژوهشکده رویان جهاددانشگاهی در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو برگزار خواهد شد.

در معرفی این کتاب عنوان شده است: “کتاب «روایت یک رویش» دربردارنده گفتارهایی درباره زیست جهادی زنده‌یاد سعید آشتیانی‌کاظمی،  بنیان‌گذار پژوهشگاه رویان است که به سفارش سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و به قلم ناصر ملایی نوشته شده است.

سعید کاظمی آشتیانی، بنیانگذار موسسه رویان بود و آشنایی با زندگی این دانشمند جهادگر می‌تواند برای همه به‌ویژه جوانان الگو  باشد. عمر کوتاه اما پرثمر او سرشار از اشارات امیدبخش و حکایات دلنشین از یک زیست مومنانه و عالمانه است. کتاب روایت یک رویش به زاوایایی از این حیات شورانگیز پرداخته است.

این کتاب دومین جلد از مجموعه «تاریخ شفاهی جهاد دانشگاهی» است که سازمان انتشارات جهاددانشگاهی آن را منتشر کرده است.”

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,