روان‌سازی و تسهیل فرآیندها در مرز و گمرک دوغارون

آذر 5, 1400
18 بازدید

ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی دوغارون را یکی از دروازه‌های اصلی اقتصادی استان و شرق کشور دانست و گفت: گمرک دوغارون را در یک بازه زمانی مشخص ساماندهی خواهیم کرد. یعقوبعلی نظری در جلسه بررسی مشکلات مرز دوغارون که در محل دفتر استاندار برگزار شد، با اشاره به اینکه مرز و گمرک دوغارون برای استان از […]

روان‌سازی و تسهیل فرآیندها در مرز و گمرک دوغارون

ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی دوغارون را یکی از دروازه‌های اصلی اقتصادی استان و شرق کشور دانست و گفت: گمرک دوغارون را در یک بازه زمانی مشخص ساماندهی خواهیم کرد.

یعقوبعلی نظری در جلسه بررسی مشکلات مرز دوغارون که در محل دفتر استاندار برگزار شد، با اشاره به اینکه مرز و گمرک دوغارون برای استان از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: با هم‌افزایی بخش خصوصی و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی می‌توانیم دوغارون را به نقطه ایده‌آل برسانیم.

وی در همین راستا افزود: دستگاه‌های حاکمیتی باید در منطقه دوغارون وظایف خود را به درستی انجام دهند تا با اصلاح و تسریع در فرایندها زمینه را برای فعال شدن بیشتر بخش خصوصی در این منطقه فراهم کنیم.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: ما به دنبال این هستیم که گمرک دوغارون را به عنوان یک دروازه اصلی اقتصادی استان و شرق کشور در یک بازه زمانی محدود ساماندهی بکنیم.

نظری خاطرنشان کرد: یک منطقه اقتصادی باید مسلط بر  همه بخش‌ها باشد و یک مدیریت قوی طبق قوانین را نسبت به بخش خصوصی به کار گیرد.

وی ضمن تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌ها برای ساماندهی دوغارون بیان کرد: روان سازی، سالم سازی و عدالت محوری را در دستور کار قرار خواهیم داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در پایان سخنان خود با اشاره به مبارزه با فساد در همه حوزه‌ها تصریح کرد: اگر خرده اشکالی در جایی وجود دارد که ممکن است زمینه سوء استفاده‌ای را فراهم کند باید سازوکار لازم اعم از انسانی، تجهیزاتی و مراوداتی برای جلوگیری از آن در نظر گرفته شود.

منبع:ایسنا