رقابت کریمی و رضاییان برای بهترین گل ایستگاهی لیگ آسیا

آذر 29, 1400
101 بازدید

گل‌هایی که علی کریمی و رامین رضاییان از روی ضربه ایستگاهی در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 به ثمر رساندند نامزد عنوان بهترین گل ایستگاهی شده‌اند. به گزارش ایسنا و به نقل از استاد الدوحه، کنفدراسیون فوتبال آسیا بهترین گل‌های را که در سال 2020 از روی ضربه ایستگاهی در لیگ قهرمانان آسیا به […]

رقابت کریمی و رضاییان برای بهترین گل ایستگاهی لیگ آسیا

گل‌هایی که علی کریمی و رامین رضاییان از روی ضربه ایستگاهی در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 به ثمر رساندند نامزد عنوان بهترین گل ایستگاهی شده‌اند.

به گزارش ایسنا و به نقل از استاد الدوحه، کنفدراسیون فوتبال آسیا بهترین گل‌های را که در سال 2020 از روی ضربه ایستگاهی در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رسانده شدند را اعلام کرد که در بین آنها دو گل از بازیکنان ایرانی وجود دارد.

گلی که علی کریمی با پیراهن استقلال برابر پاختاکور به ثمر رساند و گلی که رامین رضاییان با پیراهن الدحیل برابر الشارجه به ثمر رساند جزو این فهرست است.

به این ترتیب و کریمی و رامین رضاییان این شانس را دارند که برنده بهترین گل ایستگاهی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 باشند.

در این فهرست در کنار گل‌های علی کریمی و رامین گل‌های آی‌کیسن بازیکن گوانگژو، برونو بازیکن گلوری استرالیا، یوون بیت گاران بازیکن اولسان هیوندای کره جنوبی و جاناتان ویرا بازیکن پکن چین هم وجود دارند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب‌ها:, , , ,