رفسنجان از امکانات ورزشی برای جانبازان و معلولان محروم است

مرداد 21, 1400
2 بازدید

 نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: رفسنجان از امکانات ورزشی برای جانبازان و معلولان محروم است و سالن‌های ورزشی مدت زیادی از کلنگ‌زنی آن می‌گذرد و هنوز به نتیجه نرسیده‌ است و حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد پیشرفت دارند. حجت الاسلام«حسین جلالی» اول مردادماه در نشست با معاون پارلمانی وزیر ورزش […]

رفسنجان از امکانات ورزشی برای جانبازان و معلولان محروم است

 نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: رفسنجان از امکانات ورزشی برای جانبازان و معلولان محروم است و سالن‌های ورزشی مدت زیادی از کلنگ‌زنی آن می‌گذرد و هنوز به نتیجه نرسیده‌ است و حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد پیشرفت دارند.

حجت الاسلام«حسین جلالی» اول مردادماه در نشست با معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان پس از بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان رفسنجان اظهار کرد: امیدواریم امروز تصمیمات مبارکی برای ورزش شهرستان‌های رفسنجان و انار گرفته شود، چراکه بحث ورزش این دو شهرستان به‌نظر می‌رسد مقداری دچار افت شده است.

وی بیان کرد: تیم فوتبال مس به نام رفسنجان است و آوازه‌ای برای رفسنجان ایجاد کرده؛ اما در سایر هیئت‌های ورزشی نشاط چندانی دیده نمی‌شود، شهر به این بزرگی وضعیت استخر نامناسبی دارد، از امکانات ورزشی برای جانبازان و معلولان محروم هستیم، سالن‌های ورزشی مدت زیادی از کلنگ‌زنی آن می‌گذرد و هنوز به نتیجه نرسیده‌ است و حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد پیشرفت دارند.

جلالی با قدردانی از تقی‌زاده معاون پارلمانی وزارت ورزش به‌دلیل همراهی با نمایندگان مجلس برای حل و فصل مشکلات حوزه‌های انتخابیه، ابراز امیدواری کرد: این سفر برای رفسنجان خیر و برکت داشته باشد و گرهی از مشکلات ورزشی شهرستان‌های رفسنجان و انار باز شود.

وی بیان کرد: ورزش شهرستان رفسنجان مقداری دچار افت شده و باید هیئت‌های ورزشی تقویت شوند تا شاهد نشاط در ورزش باشیم.

منبع:ایسنا