رعایت پروتکل‌ها در خوزستان به شدت کاهش یافته است

آبان 19, 1400
11 بازدید

ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: متاسفانه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خوزستان به شدت کاهش یافته است. ولی‌اله حیاتی در نشست قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان که امروز (۱۶ تیرماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خوزستان به شدت کاهش یافته است. به […]

رعایت پروتکل‌ها در خوزستان به شدت کاهش یافته است

ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: متاسفانه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خوزستان به شدت کاهش یافته است.

ولی‌اله حیاتی در نشست قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان که امروز (۱۶ تیرماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خوزستان به شدت کاهش یافته است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: از همه مردم خوزستان تقاضا داریم همچنان رعایت پروتکل‌ها را سرلوحه امور خود قرار دهند و ماسک زدن، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم شرکت در اجتماعات را جدی بگیرند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: در شهرهای قرمز، محدودیت‌ها همچنان به قوت خود باقی است و اعمال می‌شود. در شهرهای نارنجی نیز اعمال محدودیت‌ها برقرار است.

وی افزود: ورود خودروها با پلاک غیر بومی به شهرهای قرمز و خروج خودروهای پلاک بومی از این شهرها ممنوع است و نیروی انتظامی بر این امر نظارت دارد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: مردم خوزستان دچار عادی‌انگاری نشوند زیرا کرونا همچنان در کمین مردم است.

حیاتی با اشاره به موج جدید بیماری که اکنون در کشور گستره آن آغاز شده است، افزود: تحت شدیدترین پروتکل‌ها در حال مراقبت از مرزهای خوزستان هستیم‌. امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بتوانیم از موجی که در کشور به وجود آمده است، عبور کنیم.

وی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان خوزستان که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، تذکر دریافت می‌کنند. دستگاه‌های اجرایی و صنوف نیز که بیشترین رعایت پروتکل‌های بهداشتی را انجام می‌دهند، مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

منبع:ایسنا