رضوانی: تیم مذاکره کننده به شیطان بزرگ اعتماد نکند

آذر 27, 1400
157 بازدید

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تیم مذاکره کننده خواست که بر اساس آموزه های قرآن کریم و دین مبین اسلام به هیچ وجه به دشمن بشریت شیطان بزرگ اعتماد نکنند. به گزارش ایسنا، غلامحسین رضوانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در مورد مذاکراتی که در […]

رضوانی: تیم مذاکره کننده به شیطان بزرگ اعتماد نکند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تیم مذاکره کننده خواست که بر اساس آموزه های قرآن کریم و دین مبین اسلام به هیچ وجه به دشمن بشریت شیطان بزرگ اعتماد نکنند.

به گزارش ایسنا، غلامحسین رضوانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در مورد مذاکراتی که در حال حاضر در جریان است، بیان کرد: اولا مذاکره کنندگان باید به خوبی مواظبت کنند و بر اساس آموزه های قرآن کریم و دین مبین اسلام به هیچ وجه به دشمن بشریت شیطان بزرگ اعتماد نکنند. ثانیا به یاوه گویی یاران داخلی شیطان و غربزدگان دین ستیز اعتنا نکنند و با صلابت به وظایف خود در دفاع از منافع منلی اقدام کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: تلاش برای رفع تحریم های ظالمانه و اصرار بر تامین حداکثری منافع ملی باشد. ثالثا تیم مذاکره کننده باید توجه داشته باشند توافقات حاصله از صفر تا ۱۰۰ درصد که میسور می شود متناسب و گام به گام در مسیر اجرا قرار گیرد و به هیچ وجه وعده های نسیه شیطان بزرگ را ترتیب اثر ندهند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتصابات که به کُندی صورت می گیرد، خواستار تسریع در این انتصابات شد و گفت: عوامل کاملا هماهنگ با دولت در مناصب کلیدی جایگزین شوند. از اینکه در مواردی اشتباهاتی در انتصابات وجود داشته و در حال جبران آن هستید از رئیس جمهور تشکر می کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: از رئیس جمهور انتظار داریم در دیپلماسی تمرکز بر همسایگان باشد. خواهش می کنم این امر را پایش نموده و مراقبت کنید که این مساله انجام شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,