رشیدی: استقلال در نیمه اول مقابل ماشین‌سازی خوب بازی کرد/ مجیدی باید زحمت بکشد

آذر 4, 1400
14 بازدید

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان مقابل ماشین‌سازی تبریز در نیمه اول عملکرد خوبی داشتند و به پیروزی دست یافتند. منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: به نظر من هر اتفاقی که در این بازی رخ […]

رشیدی: استقلال در نیمه اول مقابل ماشین‌سازی خوب بازی کرد/ مجیدی باید زحمت بکشد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان مقابل ماشین‌سازی تبریز در نیمه اول عملکرد خوبی داشتند و به پیروزی دست یافتند.

منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: به نظر من هر اتفاقی که در این بازی رخ داد، در نیمه اول افتاد. تیم در نیمه اول توانست شرایط خوبی برای خود فراهم کند و ۲ گل به ثمر برساند اما در نیمه دوم شاهد بازی خوبی نبودیم و ۲ تیم نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند.

او ادامه داد:‌ تعویض‌های مجیدی در نیمه دوم مطلوب نبود و استقلال نتوانست در نیمه دوم فوتبال خوبی ارائه دهد اما خوشحالیم که استقلال در نهایت پیروز میدان شد و سه امتیاز بازی را به دست آورد و شرایط خودش را در جدول بهتر کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره نقطه قوت آبی‌پوشان در بازی مقابل ماشین‌سازی گفت: مهدی قایدی در این بازی حرکت‌های انفرادی داشت و در نیمه اول عملکرد خوبی از خودش ارائه داد. ارسلان مطهری نیز در نیمه اول توانست کیفیت خوبی از خودش نشان دهد اما در نیمه دوم شرایط عوض شد و دو تیم بازی خوبی ارائه ندادند.

او در پایان گفت‌: مجیدی باید خیلی در استقلال کار کند و باید زحمت‌ زیادی بکشد. تیم هنوز در خط دفاع ناهماهنگی زیادی دارد و خط هافبک نیز شرایط گلزنی را برای مهاجمان فراهم نمی‌کند. امیدوارم با رفع مشکلات شاهد بازی  زیباتری از استقلال باشیم.

منبع:ایسنا