رشد 18 درصدی فوتی‌های بوشهر در نوروز

آذر 4, 1400
10 بازدید

رییس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر اظهار کرد: از ابتدای طرح امداد نوروزی (25 اسفند 97) تاکنون آمبولانس‌های اورژانس تعداد یک هزار و 655 ماموریت در کل استان انجام داده‌اند که بیشترین آن در شهرستان بوشهر، و پس از آن دشتستان و گناوه بوده است. به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار کرد: از این […]

رییس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر اظهار کرد: از ابتدای طرح امداد نوروزی (25 اسفند 97) تاکنون آمبولانس‌های اورژانس تعداد یک هزار و 655 ماموریت در کل استان انجام داده‌اند که بیشترین آن در شهرستان بوشهر، و پس از آن دشتستان و گناوه بوده است.

به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار کرد: از این تعداد، ۳۶۰ مأموریت ترافیکی، یک هزار و ۲۹۵ مأموریت غیرترافیکی، انتقال ۸۱۹ مددجو به بیمارستان و مداوای ۸۴۱ مددجو در محل انجام شده است.

وی ضمن اظهار تأسف از سیل اخیر و ابراز همدردی با خانواده آسیب دیدگان اعلام کرد: در نوروز سال جاری تعداد ۳۰ نفر فوتی به اورژانس اعلام شده که از این تعداد هفت نفر مربوط به حوادث ترافیکی و ۲۳ نفر حوادث غیرترافیکی بوده است.

رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر بیان کرد: هر چند مأموریت‌های اورژانس نسبت به سال گذشته کاهش نرخ یازده درصدی داشته اما در آمار فوتی‌ها، رشد ۱۸ درصدی داشته‌ایم.

انتهای پیام