رشد خراسان جنوبی در جذب گردشگر طی دو سال

آذر 4, 1400
10 بازدید

رئیس ستاد مرکز هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: خراسان جنوبی طی دو سال گذشته رشد بسیار بالایی در جذب گردشگر داشته است. به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ولی تیموری، در بازدید از شهر بشرویه ضمن ضمن تبریک سال نو اظهارکرد: در دو سال اخیر استان خراسان جنوبی رشد بسیار بالایی در جذب گردشگر و […]

رشد خراسان جنوبی در جذب گردشگر طی دو سال
رئیس ستاد مرکز هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: خراسان جنوبی طی دو سال گذشته رشد بسیار بالایی در جذب گردشگر داشته است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ولی تیموری، در بازدید از شهر بشرویه ضمن ضمن تبریک سال نو اظهارکرد: در دو سال اخیر استان خراسان جنوبی رشد بسیار بالایی در جذب گردشگر و مسافران داشته است و همه ما در خدمت مسافران نوروزی هستیم.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی اکنون یکی از استان‌های پرتردد گردشگری و مسافران شده است، بیان کرد: همین امر سبب شد تا از ستاد نوروزی شهرستان‌ها بازدید و سرکشی کنیم.

وی اظهار کرد: خوشبختانه خراسان جنوبی دارای تنوع آب و هوایی و اقلیم‌های مختلف بوده و از همه مهم‌تر میهمان نوازی مردم زبانزد در کشور و بلکه جهان شده است.

معاون رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور با اشاره به اینکه ما همزمان درگیر اتفاقات ناشی از ریزش‌های آسمانی هستیم و باید شکرگزار باشیم، گفت: اما در باب تدابیر و هواشناسی باید مدیریت‌های بحران فعالانه پای کار باشند.

تیموری بیان کرد: اکنون که سیلاب‌های متعدد تقریبا همه کشور را فراگرفته است و منجر به اتفاقات ناگوار شده، از تمامی مسافران و گردشگران تقاضا داریم تا اخبار هواشناسی را رصد و از عبور و مرور در مسیر سیلاب‌ها و رودخانه جدا خودداری و چادر برپا نکنند.

وی اظهارامیدواری کرد: با اطلاع رسانی به موقع رسانه‌ها و به ویژه رسانه ملی در زمینه هشدارها و اعلامیه‌های صادر شده مردم کشور سفرهای ایمنی را داشته باشند.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: تمامی ستادهای سفر استان‌ها در حال آماده‌باش هستند و استانداران تمامی اوقات در حال رصد و خدمت رسانی هستند که مجموعه اعضای ستاد سفر نیز در این مقوله دخیل هستند.

تیموری با تاکید بر اینکه آمادگی کامل برای امدادرسانی وظیفه همه مسئولین و مردم است، خاطرنشان کرد: 22 دستگاه دخیل در ستادهای سفر کشور آمادگی لازم را دارند و باید مسافران را راهنمایی کنند.