رسانه یکی از مسیرهای مهم برای توانمندسازی جامعه است

مرداد 17, 1400
41 بازدید

  رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان گفت: رسانه یکی از مسیرهای مهم برای توانمندسازی جامعه است و براین اساس خبرنگاران همواره در تلاش هستند تا اطلاعات صحیح را به جامعه منعکس کنند و پیگیر حقوق مردم باشند. دکتر فریبرز جمال‌زاد فلاح امروز در نشست با خبرنگاران ایسنا، ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، اظهار کرد: توسعه جامعه […]

رسانه یکی از مسیرهای مهم برای توانمندسازی جامعه است

  رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان گفت: رسانه یکی از مسیرهای مهم برای توانمندسازی جامعه است و براین اساس خبرنگاران همواره در تلاش هستند تا اطلاعات صحیح را به جامعه منعکس کنند و پیگیر حقوق مردم باشند.

دکتر فریبرز جمال‌زاد فلاح امروز در نشست با خبرنگاران ایسنا، ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، اظهار کرد: توسعه جامعه مرهون تلاش و همت خبرنگاران و اهالی رسانه است.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه خبرنگاران در دنیا نقش موثری در احیای حقوق افراد جامعه دارند، افزود: رسانه یکی از مسیرهای مهم برای توانمندسازی جامعه است و براین اساس خبرنگاران همواره در تلاش هستند تا اطلاعات صحیح را به جامعه منعکس کنند و پیگیر حقوق مردم باشند.

وی گفت: مجموعه جهاددانشگاهی همواره به عنوان سکوی افتخار برای بسیاری از افراد بوده زیرا نخبه پروری و توجه به استعدادها از مولفه‌های مهم در نهاد انقلابی جهاددانشگاهی است.

جمالزاد تصریح کرد: خبرگزاری ایسنا و همچنین ایکنا دو بال اطلاع رسانی در جهاددانشگاهی هستند که همواره منبع درستی برای دیگر رسانه‌ها قرار می‌گیرند که باید از این ظرفیت در جذب و پرورش خبرنگاران جوان استفاده کرد.

منبع: ايسنا