راه سرخ‌آباد طارم چشم به راه ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار

مهر 10, 1400
22 بازدید

 مسئول اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طارم گفت: برای تکمیل آسفالت ۱۳ کیلومتر باقی مانده از راه روستای سرخ‌آباد این شهرستان به اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان نیاز داریم. حمیدرضا نجفی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با وضعیت راه روستای سرخ‌آباد شهرستان طارم، اظهار کرد: در طول هشت سال گذشته اقدامات زیادی برای […]

راه سرخ‌آباد طارم چشم به راه ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار

 مسئول اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طارم گفت: برای تکمیل آسفالت ۱۳ کیلومتر باقی مانده از راه روستای سرخ‌آباد این شهرستان به اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان نیاز داریم.

حمیدرضا نجفی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با وضعیت راه روستای سرخ‌آباد شهرستان طارم، اظهار کرد: در طول هشت سال گذشته اقدامات زیادی برای آسفالت شدن مسیر ۲۸‌ کیلومتری روستای سرخ‌آباد انجام شده‌ است که در سال ۹۳_۹۴ نیز ۱۵ کیلومتر از مسیر این روستا آسفالت شد.

وی با بیان اینکه تنها ۱۳ کیلومتر از مسیر ۲۸ کیلومتری روستای سرخ‌آباد آسفالت نشده‌ است، افزود: در سال ۹۴ نیز با مشارکت مردم روستا ۱۳ کیلومتر آسفالت نشده از مسیر روستای سرخ‌آباد از مسیر صعب‌العبور گردنه به حاشیه رودخانه قزل‌اوزن انتقال یافت که دیگر مشکلاتی مانند قطعی راه برای آن وجود ندارد.

این مسئول با بیان اینکه پیگیر تکمیل آسفالت مسیر روستای سرخ‌آباد هستیم، تصریح کرد: برای آسفالت شدن ۱۳ کیلومتر باقی مانده از مسیر روستای سرخ‌آباد و تکمیل کردن راه این روستا به اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان نیاز داریم تا تخصیص یابد و اقدامات لازم برای این راه انجام شود.

نجفی با اشاره به وضعیت راه‌های روستایی شهرستان طارم و با بیان اینکه از لحاظ جمعیتی ۹۶ درصد از شهروندان طارمی از راه‌های آسفالت برخوردارند، ادامه داد: از لحاظ طول راه‌های روستایی شهرستان، ۶۱ درصد راه‌ها آسفالت و ۳۹ درصد نیز به صورت خاکی است هستند که برای آسفالت‌ راه‌های روستایی ابتدا باید تامین اعتبار صورت گیرد تا اقدامات لازم برای آسفالت کردن آن‌ها انجام شود.

مسئول اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان طارم با بیان اینکه راه‌های روستایی زرنی، تازه‌کند و سرخ‌آباد نیز از پروژه‌های در حال پیگیری بوده و در برنامه کاری اداره راهداری شهرستان طارم قرار دارد، خاطرنشان کرد: بهسازی و آسفالت راه روستایی کلوج‌آباد به طول ۵ کیلومتر و بهسازی و آسفالت راه نوکیان به سه‌راهی گندم‌آباد به طول ۵‌ کیلومتر نیز از دیگر پروژه‌های در دست اقدام در شهرستان طارم هستند.

منبع: ايسنا