راه‌کارهای ممانعت از فساد در دستورکار نشست کمیسیون اقتصادی با خطیب

مرداد 25, 1400
11 بازدید

عکس: آرشیو سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه و صلاحیت وزرای پیشنهادی اطلاعات و دادگستری در جلسه این کمیسیون خبر داد. غلامرضا مرحبا با اشاره به نشست بعدازظهر امروز (دوشنبه) این کمیسیون گفت‪: ‬ کمیسیون اقتصادی در سومین نشست صبح امروز خود میزبان آقای خطیب وزیر پیشنهادی اطلاعات دولت سیزدهم بود تا […]

راه‌کارهای ممانعت از فساد در دستورکار نشست کمیسیون اقتصادی با خطیب
عکس: آرشیو

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه و صلاحیت وزرای پیشنهادی اطلاعات و دادگستری در جلسه این کمیسیون خبر داد.

غلامرضا مرحبا با اشاره به نشست بعدازظهر امروز (دوشنبه) این کمیسیون گفت‪: ‬ کمیسیون اقتصادی در سومین نشست صبح امروز خود میزبان آقای خطیب وزیر پیشنهادی اطلاعات دولت سیزدهم بود تا برنامه‌های خود را برای حضور در این وزارتخانه ارائه کند.

وی افزود: در نشست اعضای کمیسیون اقتصادی با وزیر پیشنهادی اطلاعات دولت آینده مباحثی در خصوص امنیت اقتصادی و چگونگی ایجاد آن و همچنین راه‌کارهای وی برای ممانعت از فسادهای اقتصادی و نحوه برخورد با اینگونه فسادها مطرح شد.

این نماینده مجلس یادآور شد: پس از وزیر پیشنهادی اطلاعات، وزیر پیشنهادی دادگستری به منظور ارائه برنامه‌های خود در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی حاضر شد، نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مسائلی را در زمینه تعزیرات و نوع برخورد این نهاد با برخی سرمایه‌گذاران و اصناف را مطرح کردند.

منبع: ايسنا