رئیس جمهور از ظرفیت نخبگان استفاده کند

مرداد 25, 1400
19 بازدید

خطیب جمعه ورامین گفت: برای رفع تحریم‌ها باید به امکانات و جوانان خود برای ساختن کشور تکیه کنیم. حجت الاسلام حسین قدوسی در خطبه‌های نماز جمعه ورامین با اشاره به در پیش بودن ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان گفت: باید هدف و رسالت قیام عاشورا تبیین شود و از بیان مطالبی که […]

رئیس جمهور از ظرفیت نخبگان استفاده کند

خطیب جمعه ورامین گفت: برای رفع تحریم‌ها باید به امکانات و جوانان خود برای ساختن کشور تکیه کنیم.

حجت الاسلام حسین قدوسی در خطبه‌های نماز جمعه ورامین با اشاره به در پیش بودن ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان گفت: باید هدف و رسالت قیام عاشورا تبیین شود و از بیان مطالبی که موجب وهن و کاستن شأن اهل بیت (ع) است خودداری کرد.

خطیب جمعه ورامین افزود: باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به اقامه عزاداری اقدام کرد، دهه محرم دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر است و فلسفه قیام امام حسین(ع) نیز احیای این فریضه الهی است.

وی سپس به مراسم تحلیف ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: دوران هشت ساله قبلی تجربه خوبی برای ملت ایران است ، راه حل رفع تحریم‌ها اعتماد به غرب نیست ، برای رفع تحریم‌ها باید به امکانات و جوانان خود برای ساختن کشور تکیه کنیم.

امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه سفره مردم را نباید به مذاکرات گره زد، افزود: باید با فساد مبارزه کرد و عدالتخواهی را توسعه داد، مردمی بودن و حضور در میان مردم از نقاط قوت دولت جدید است.

قدوسی خواستار تحقق مردمی بودن در عمل شد و افزود: رئیس جمهور جدید علاوه بر در کنار مردم بودن می‌بایست، از ظرفیت نخبگان در جهت تحقق شعارهای انقلاب اسلامی به ویژه رسیدگی به محرومان و مستضعفان استفاده کند.

منبع:ایسنا