رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان پیشوا معرفی شد

مهر 11, 1400
79 بازدید

رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان پیشوا معرفی شد.   طی جلسه‌ای با حضور حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ، عبدی‌پور معاون اداره‌ کل ثبت اسناد و املاک استان تهران، معاونین فرماندار و بخشدار مرکزی ، فرزاد میررضایی به‌عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان پیشوا معرفی شد. حسین عباسی در […]

رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان پیشوا معرفی شد

رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان پیشوا معرفی شد.

 

طی جلسه‌ای با حضور حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ، عبدی‌پور معاون اداره‌ کل ثبت اسناد و املاک استان تهران، معاونین فرماندار و بخشدار مرکزی ، فرزاد میررضایی به‌عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان پیشوا معرفی شد.

حسین عباسی در این جلسه، خداداد بشیری رئیس سابق اداره ثبت اسناد شهرستان را فردی شریف، زحمتکش، فعال و مسلط به امور دانست و گفت: اداره ثبت اسناد و املاک از ادارات مهمی است که عموم مردم با آن سر و کار دارند.

عباسی افزود: مشکل عمده دستگاه‌های اداری شهرستان پیشوا در بحث چارت اداری و محل استقرار آنهاست و بیشتر ادارات در محل‌های استیجاری به مردم خدمت می‌کنند.

فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: پیش‌بینی‌هایی در جهت راه‌اندازی سایت اداری شهرستان پیشوا صورت گرفته و طرح مطالعاتی آن در حال انجام است که با راه‌اندازی آن بخش مهمی از مشکلات زیرساختی ادارات مرتفع می‌شود.

عباسی گفت: استجاری بودن اداره ثبت، کمبود نیروی انسانی و تجهیزات خودرویی از  جمله مشکلات این اداره است که با توجه به ضرورت توسعه خدمات، ضروری است اداره کل مربوطه نگاه ویژه‌تری به شهرستان پیشوا داشته باشد.

وی اظهار کرد: شهرستان پیشوا دارای برخی مشکلات ثبتی در حوزه‌های روستایی، کشاورزی و… بوده که با تعامل و پیگیری قابل رفع است و امیدواریم مدیریت جدید با همت و تلاش مضاعف خلاءهای موجود را برطرف نماید.

منبع:ایسنا