رئیس بایرن از تفاوت ناگلزمن با فلیک گفت

آبان 25, 1400
8 بازدید

رئیس باشگاه بایرن مونیخ به ستایش از سرمربی جدید تیم پرداخت و امید زیادی به موفقیت این مربی جوان دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از TZ، باشگاه بایرن مونیخ بعد از قطع همکاری با هانسی فلیک تصمیم گرفت که جولیان ناگلزمن را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کند. هربرت هاینر، رئیس بایرن […]

رئیس بایرن از تفاوت ناگلزمن با فلیک گفت

رئیس باشگاه بایرن مونیخ به ستایش از سرمربی جدید تیم پرداخت و امید زیادی به موفقیت این مربی جوان دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از TZ، باشگاه بایرن مونیخ بعد از قطع همکاری با هانسی فلیک تصمیم گرفت که جولیان ناگلزمن را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کند.

هربرت هاینر، رئیس بایرن در ستایش از ناگلزمن گفت: او هر روز با لبخند وارد باشگاه می شود. ناگلزمن همیشه می خندد و فضای خوب را در تیم به وجود آورده است. او انعطاف زیادی در تیم به وجود آورد و قطعا فلیک هم اینگونه بود در غیر این صورت هفت جام با او به دست نمی آوردیم اما انعطاف پذیریی ناگلزمن بیشتر است.

او ادامه داد: ناگلزمن فضای پر از امید را در تمرین بایرن به وجود آورده است. ما مدت‌ها بود که این مربی جوان را زیر نظر داشتیم و به محض اینکه پرونده فلیک بسته شد او را جذب کردیم. فشار در بایرن زیاد است و هر مربی چنین چیزی را می داند. هدف ما قهرمانی برای دهمین سال پیاپی در بوندسلیگاست و ناگلزمن چنین چیزی را به خوبی می داند. ما در هر رقابتی برای قهرمانی به میدان می رویم.

منبع:ایسنا