رئیس‌کل دادگستری گلستان: فعالیت‌ انتخاباتی در فضای مجازی رصد می‌شود

مهر 11, 1400
17 بازدید

رئیس‌کل دادگستری گلستان از رصد فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی استان خبرداد و گفت: امسال به علت بیماری کرونا بار بیشتر تبلیغات انتخاباتی بر دوش فضای مجازی است و به همین منظور بخشی از نظارت و رصد تخلفات انتخاباتی در حوزه فضای مجازی متمرکز شده است. هادی هاشمیان امروز در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی […]

رئیس‌کل دادگستری گلستان: فعالیت‌ انتخاباتی در فضای مجازی رصد می‌شود

رئیس‌کل دادگستری گلستان از رصد فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی استان خبرداد و گفت: امسال به علت بیماری کرونا بار بیشتر تبلیغات انتخاباتی بر دوش فضای مجازی است و به همین منظور بخشی از نظارت و رصد تخلفات انتخاباتی در حوزه فضای مجازی متمرکز شده است.

هادی هاشمیان امروز در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان اظهار کرد: سیاه نمایی، تخریب رقبای انتخاباتی، توهین به اقوام و تبلیغات زودهنگام از جمله تخلفات فراگیر در فضای مجازی است که با دقت و حساسیت رصد و با متخلفان برخورد می‌شود.

وی از تعیین ۵۱ شعبه تخصصی رسیدگی به تخلفات و جرائم احتمالی انتخابات در استان هم خبرداد، افزود: این شعب از اواخر سال گذشته در همه حوزه‌های قضایی فعال شده است و آماده رسیدگی به پرونده‌های تخلفات و جرائم انتخاباتی هستند.

رئیس‌کل دادگستری گلستان به فضای آرام استان در انتخابات سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: وحدت استان خط قرمز ماست و در برخورد با کسانی که به هر بهانه به این آرامش و وحدت خدشه وارد کنند، تعلل نمی‌کنیم.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری گلستان، هاشمیان با بیان این که تلاش ما انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم است، گفت: امروز دشمن با سیاه نمایی و ایجاد یاس درصدد کاهش حضور مردم پای صندوق‌های رأی است و همه ما وظیفه داریم با بیان خدمات نظام، به جامعه امید تزریق کنیم.

منبع:ایسنا