دو حادثه رانندگی در رفسنجان 2 کشته بجا گذاشت

آذر 4, 1400
8 بازدید

رئیس مرکز مدیریت سوانح و فوریتهای پزشکی رفسنجان گفت: در دو حادثه واژگونی پراید و برخورد پژو با تانکر سوخت که بامداد و صبح امروز در رفسنجان رخ داد، دو نفر جان خود را از دست دادند. سید محسن مرتضوی در گفتگو با ایسنا منطقه کویر اظهار کرد: ساعت 00:45 دقیقه بامداد امروز سه شنبه 6 […]

رئیس مرکز مدیریت سوانح و فوریتهای پزشکی رفسنجان گفت: در دو حادثه واژگونی پراید و برخورد پژو با تانکر سوخت که بامداد و صبح امروز در رفسنجان رخ داد، دو نفر جان خود را از دست دادند.
سید محسن مرتضوی در گفتگو با ایسنا منطقه کویر اظهار کرد: ساعت 00:45 دقیقه بامداد امروز سه شنبه 6 فروردین ماه سواری پژو پارس با تانکر حمل سوخت در محور رفسنجان به سرچشمه محدوده فرودگاه برخورد کرده و گزارشی به مرکز ارتباط عملیات اورژانس رفسنجان اطلاع داده شد.
وی بیان کرد: با توجه به تعداد مصدومان و حریق خودرو مذکور بلافاصله سه دستگاه آمبولانس، یک دستگاه خودرو آتش نشانی و هلال احمر به محل حادثه اعزام شد.
رئیس مرکز مدیریت سوانح و فوریتهای پزشکی رفسنجان ادامه داد: متاسفانه در این حادثه یک نفر جان باخت و 2 نفر دیگر مجروح شدند که مصدومان این حادثه با 2 آمبولانس اول شهری و سوم شهری اورژانس رفسنجان به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع)رفسنجان منتقل شدند.
مرتضوی به حادثه تلخ دیگر صبح امروز در محور سرچشمه اشاره کرد و گفت: متاسفانه در کمتر از چند ساعت دومین حادثه تلخ در محور رفسنجان به سرچشمه رقم خورد و ساعت 07:45 دقیقه امروز واژگونی سواری پراید در محور رفسنجان به سرچشمه محدوده روستای آلاچیق باعث جان باختن تنها سرنشین آن شد.
وی عنوان کرد: آمبولانس گوداحمر اورژانس رفسنجان در این عملیات به محل حادثه اعزام شد.
منبع: ايسنا