دل نوشته ای برای علی سلیمانی + فیلم

مرداد 24, 1400
4 بازدید

اسماعیل فلاح پور کارگردان سینمای ایران با انتشار بخش هایی از فیلم “یک نفر تا مرگ” درباره تنها همکاری اش با علی سلیمانی که به تازگی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت،نوشت. این کارگردان در این نوشتار ، نوشت: “تنها یک بار با علی کار کردم و همان یک بار کافی بود تا از حضورش […]

دل نوشته ای برای علی سلیمانی  + فیلم

اسماعیل فلاح پور کارگردان سینمای ایران با انتشار بخش هایی از فیلم “یک نفر تا مرگ” درباره تنها همکاری اش با علی سلیمانی که به تازگی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت،نوشت.

این کارگردان در این نوشتار ، نوشت: “تنها یک بار با علی کار کردم و همان یک بار کافی بود تا از حضورش در کنارم  لذت ببرم .آدم خوش خلق و خوش مشرب در حرفه ما غنیمت است، آدمی که هر لحظه در تلاش است تا باقی بچه ها را بخنداند و خوش حال کند.

انگار چیزی در درونش بود که او را وا می داشت خنده بر لب ها بنشاند. آدم های شاد، آدم های سالم تری هستند. سر زندگی نیاز همه ما است، ما که در دورانی تیره و غمبار شاهد تلخ ترین فقدان ها هستیم، وقتی دوستانی سرزنده چون علی سلیمانی خیلی زود جایشان در کنارمان خالی می شود، مرگ را بیشتر و نزدیک تر حس می کنیم چرا که  انگار سرزندگی و شادمانی را از ما دریغ نموده اند.این مرگ ها فراموش نخواهند شد و مسببین آن در پیشگاه تاریخ سیه رو می مانند چرا که زندگی را از ما دریغ داشتند. یاد علی و همه رفتگان نابهنگام این دوران گرامی باد .”

فیلم 90 دقیقه ای ، “یک نفر تا مرگ” چند سال قبل در جشنواره فیلم های ویدیویی یاس به نمایش در آمد.

 

علی سلیمانی در سن 50 سالگی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت، او طبق اعلام خانواده اش واکسنی دریافت نکرده بود.

 

منبع: ايسنا