دعوت از ۶ والیبالیست ناشنوای آذربایجان غربی به اردوی تیم ملی

آبان 18, 1400
12 بازدید

ایسنا/آذربایجان غربی رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی از دعوت ۶ ورزشکار ناشنوا و کم شنوای شایسته استان به اردوی تیم ملی والیبال خبر داد. عبدالسلام معروفی با اشاره به توانمندی های ورزشکاران آذربایجان غربی در رشته های مختلف از جمله والیبال گفت : خوشبختانه برای اولین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی والیبال […]

دعوت از ۶ والیبالیست ناشنوای آذربایجان غربی به اردوی تیم ملی

ایسنا/آذربایجان غربی رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی از دعوت ۶ ورزشکار ناشنوا و کم شنوای شایسته استان به اردوی تیم ملی والیبال خبر داد.

عبدالسلام معروفی با اشاره به توانمندی های ورزشکاران آذربایجان غربی در رشته های مختلف از جمله والیبال گفت : خوشبختانه برای اولین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی والیبال آقایان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان ٢٠٢١ ایتالیا ۶ والیبالیست برای این اردو از استان دعوت شده اند.

وی ادامه داد : رسا ملک زاده،  رامز مجرد، امیر افخمی سرایی،  آرام داداش خانی، احمد بهادری و جعفر علیزاده از جمله دعوت شدگان به این اردو هستند که نیمه دوم تیرماه در فدراسیون ورزش های ناشنوایان حضور خواهند داشت.

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی خواستار توجه و حمایت بیشتر مسوولان و رفع تبعیض ها از ورزشکاران و قهرمانان ناشنوا و کم شنوا با سایر ورزشکاران شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی هیات، تیم والیبال ناشنوایان آذربایجان غربی سال ٩٨ و در جریان مسابقات کشوری موفق به کسب مقام سوم قهرمانی این ماراتن شده بود.

منبع:ایسنا