دستگیر شدن چهار ماهی‌گیر متخلف در منابع آبی بیجار

مرداد 21, 1400
16 بازدید

  رییس اداره حفاظت محیط زیست بیجار از دستگیری و بازداشت چهار صیاد متخلف در این شهرستان که اقدام به صید ماهی می‌کردند، خبر داد. علی اصغر هدایت زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان با رصد و گشت و کنترل شبانه روزی در زیستگاه‌ها و مسیرهای آبی در دو […]

دستگیر شدن چهار ماهی‌گیر متخلف در منابع آبی بیجار

  رییس اداره حفاظت محیط زیست بیجار از دستگیری و بازداشت چهار صیاد متخلف در این شهرستان که اقدام به صید ماهی می‌کردند، خبر داد.

علی اصغر هدایت زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان با رصد و گشت و کنترل شبانه روزی در زیستگاه‌ها و مسیرهای آبی در دو مأموریت جداگانه چهار صیاد خاطی را در هنگام ارتکاب به صید غیرمجاز ماهی دستگیر کردند.

وی افزود: از این متخلفین حدود 170 قطعه ماهی رودخانه، به همراه ادوات صید شامل ٥٠٠ متر تور سدی کشف و ضبط شد و پرونده برای آنها تشکیل و پس از تنظیم صورتجلسه تخلف به مراجع قضایی ارسال گردید.

هدایت زادە تصریح کرد: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بیجار در مناطق حفاظت شده و دریاچه سدها مستقر بوده و در حال پایش مداوم منطقه هستند تا از هر گونه شکار حیات وحش و صید ماهی جلوگیری و در صورت مشاهده متخلفان طبق قانون نسبت به دستگیری آنان اقدام کنند.

وی از تمام دوستداران محیط زیست درخواست کرد هر گونه تخلف زیست محیطی را به سامانه ۱۵۴۰ اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

منبع: ايسنا