دستگیری ۶۲ سارق و کشف ۹۵ سرقت در خرم‌آباد

مهر 8, 1400
32 بازدید

فرمانده انتظامی خرم‌آباد از دستگیری ۶۲ نفر سارق و کشف ۹۵ فقره انواع سرقت در نیمه اول تعطیلات نوروزی خبر داد. سرهنگ عباس دولتشاهی امروز یکشنبه هشتم فروردین اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره انواع سرقت و در راستای مبارزه قاطع و بی‌امان پلیس با سارقان مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. […]

دستگیری ۶۲ سارق و کشف ۹۵ سرقت در خرم‌آباد

فرمانده انتظامی خرم‌آباد از دستگیری ۶۲ نفر سارق و کشف ۹۵ فقره انواع سرقت در نیمه اول تعطیلات نوروزی خبر داد.

سرهنگ عباس دولتشاهی امروز یکشنبه هشتم فروردین اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره انواع سرقت و در راستای مبارزه قاطع و بی‌امان پلیس با سارقان مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

دولتشاهی بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان در نیمه اول تعطیلات نوروزی موفق به شناسایی ۶۲ نفر سارق شده که ضمن هماهنگی قضائی و کشف اقلام سرقتی از آنان  و بازجویی‌های فنی به تعداد ۹۵ فقره انواع سرقت اعتراف،  تعدادی از مالباختگان  شناسایی، پرونده‌ها جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی ارسال شد.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد از تشدید طرح‌های پیشگیری  و مبارزه با سرقت در سطح شهرستان خبر داد و در ادامه ضمن هشدار به سارقان خاطرنشان کرد: با اشرافیت خوبی که وجود دارد اجازه عرض‌اندام. به مجرمان نخواهیم داد و  عزم پلیس و دستگاه قضایی برخورد قاطع و سخت با مجرمان و سارقان خواهد بود.

منبع:ایسنا