دستگیری قاتلان فراری در سروآباد

مهر 11, 1400
82 بازدید

 فرمانده انتظامی شهرستان سروآباد از شناسایی و دستگیری قاتلان فراری پس از یک هفته در شهرستان سروآباد خبر داد. سرهنگ طیب محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان سروآباد و فراری شدن قاتلان به شهرستان های همجوار، شناسایی و […]

دستگیری قاتلان فراری در سروآباد

 فرمانده انتظامی شهرستان سروآباد از شناسایی و دستگیری قاتلان فراری پس از یک هفته در شهرستان سروآباد خبر داد.

سرهنگ طیب محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان سروآباد و فراری شدن قاتلان به شهرستان های همجوار، شناسایی و دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: تیمی متشکل از ماموران پلیس آگاهی شهرستان سروآباد با اشراف اطلاعاتی محل اختفاء قاتلان را، پس از گذشت 7 روز شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی و همکاری انتظامی شهرستان مریوان ،در یک عملیات ضربتی و غافگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت های پلیس 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند.

منبع: ايسنا