دستگیری سارق کابل و تجهیزات مخابرات در لردگان

آذر 30, 1400
79 بازدید

ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی لردگان گفت: سارق کابل و تجهیزات مخابرات با ۱۵ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و بختیاری، علی تابش‌فرد با اشاره به دستگیری سارق کابل و تجهیزات مخابرات در لردگان، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل و […]

دستگیری سارق کابل و تجهیزات مخابرات در لردگان

ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی لردگان گفت: سارق کابل و تجهیزات مخابرات با ۱۵ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و بختیاری، علی تابش‌فرد با اشاره به دستگیری سارق کابل و تجهیزات مخابرات در لردگان، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل و تجهیزات مخابرات در شهرستان لردگان موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران این یگان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی لردگان افزود: با تلاش شبانه‌روزی و تحقیقات به‌عمل آمده، ماموران کلانتری ۱۱ شهدا شهر لردگان موفق به شناسایی یک سارق شدند.

وی ادامه داد: در یک عملیات غافلگیرانه سارق توسط پلیس دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۵ فقره سرقت سیم کابل و تجهیزات مخابرات اعتراف و اقرار نمود اموال مسروقه را به مراکز خرید ضایعات فروخته است.

تابش‌فرد در پایان با بین اینکه پلیس از هیچ تلاشی در جهت مقابله با سارقان و ایجاد امنیت در جامعه فروگذار نخواهد کرد، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانون تحویل مراجع قضایی و سپس روانه زندان شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,