دستور زاکانی برای ارائه خدمات رفاهی یکسان به کلیه پرسنل شهرداری تهران

آذر 2, 1400
13 بازدید

ارائه خدمات رفاهی یکسان جهت بهره‌مندی کلیه پرسنل شهرداری تهران با دستور شهردار تهران به تمام واحدهای شهرداری تهران ابلاغ شد. به گزارش ایسنا، با دستور دکتر زاکانی، شهردار تهران و در راستای رفاه کارکنان شهرداری تهران و به منظور ارج نهادن به تلاش‌های کارکنان، کارگران زحمتکش و فراهم‌ساختن زمینه عدالت و رفع تبعیض، ارائه […]

دستور زاکانی برای ارائه خدمات رفاهی یکسان به کلیه پرسنل شهرداری تهران

ارائه خدمات رفاهی یکسان جهت بهره‌مندی کلیه پرسنل شهرداری تهران با دستور شهردار تهران به تمام واحدهای شهرداری تهران ابلاغ شد.

به گزارش ایسنا، با دستور دکتر زاکانی، شهردار تهران و در راستای رفاه کارکنان شهرداری تهران و به منظور ارج نهادن به تلاش‌های کارکنان، کارگران زحمتکش و فراهم‌ساختن زمینه عدالت و رفع تبعیض، ارائه خدمات رفاهی به خانواده بزرگ کارکنان شهرداری از طریق ساماندهی ارائه تمام خدمات رفاهی کلیه پرسنل شهرداری تهران به صورت یکسان ارائه می‌شود.

بر اساس این گزارش، شهردار تهران پیش از این نیز در راستای رفاه کارکنان شهرداری تهران، هزینه فرانشیز از خدمات درمانی شهر سالم حذف کرد.

بنا براعلام دفتر شهردار تهران، یکی از اولویت‌های مهم مدیریت جدید شهرداری تهران رسیدگی به وضعیت معیشتی پرسنل این مجموعه است.

 


انتهای پیام