در ماه محرم، سلامت نذر کنید

مرداد 20, 1400
70 بازدید

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک از راه اندازی پویش نذر سلامت در ماه محرم خبر داد. به گزارش ایسنا، یاسر قربانی اظهار کرد: از عموم مردم و عزاداران حسینی در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  می‌خواهیم  با هدف هدایت نذورات در مسیر حفظ و ارتقای سلامت، با توجه به […]

در ماه محرم، سلامت نذر کنید

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک از راه اندازی پویش نذر سلامت در ماه محرم خبر داد.

به گزارش ایسنا، یاسر قربانی اظهار کرد: از عموم مردم و عزاداران حسینی در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  می‌خواهیم  با هدف هدایت نذورات در مسیر حفظ و ارتقای سلامت، با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان مرکزی و نیاز دانشگاه علوم پزشکی اراک به حمایت از بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی و همچنین مراکز واکسیناسیون، امسال نیز همچون سال گذشته به کمک مجموعه بهداشت و درمان در استان بشتابند.

او افزود : هم استانی‌های ساکن در نقاط مختلف می‌توانند در صورت تمایل نذورات خود را به حساب ۲۰۰۰۵۰۰۰۵۵ بانک رفاه حساب مردمی دانشگاه و یا شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۸۹۵۳۹ واریز کنند.

وی تاکید کرد: همچنین دانشگاه علوم پزشکی اراک، آمادگی دریافت نذورات به صورت جیره خشک جهت طبخ غذا در مراکز درمانی استان را دارد.

او خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا از نوع دلتا، اگر مردم نیک اندیش، بخشی از نذورات خود را به سمت سلامت هدایت کنند، جان‌های بسیاری را از مرگ حتمی نجات خواهند داد.

قربانی از افزایش شدید و ناگهانی مراجعین سرپایی و بستری ابراز نگرانی کرد و گفت : به گفته مسئولان و پزشکان هفته  آتی، بر تعداد این آمار افزوده خواهد شد و شرایط را به مراتب برای کادر بهداشت و درمان سخت‌تر خواهد کرد.

او در پایان از مردم استان مرکزی خواست تا پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

منبع: ايسنا