در بروجرد اعلام هشدار می‌کنم

آذر 2, 1400
11 بازدید

ایسنا/لرستان رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: در شهرستان اعلام هشدار می‌کنم. دکتر محمد کاکاوند امروز در جلسه کارگروه اجتماعی در خصوص مشارکت مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، اظهار کرد: کنترل بیماری کروناویروس عزم ملی می‌طلبد. وی تصریح کرد: در شهرستان سه مرکز به‌صورت ۲۴ ساعته و سه مرکز به‌صورت ۱۶ ساعته فعال […]

در بروجرد اعلام هشدار می‌کنم

ایسنا/لرستان رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: در شهرستان اعلام هشدار می‌کنم.

دکتر محمد کاکاوند امروز در جلسه کارگروه اجتماعی در خصوص مشارکت مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، اظهار کرد: کنترل بیماری کروناویروس عزم ملی می‌طلبد.

وی تصریح کرد: در شهرستان سه مرکز به‌صورت ۲۴ ساعته و سه مرکز به‌صورت ۱۶ ساعته فعال هستند و تا ۳۰ فروردین در شیب تند هستیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد خاطرنشان کرد: نشانه‌های بدی در شهرستان به‌خصوص در جنوب شهرستان می‌بینیم و فقط یک روز خوب در شهرستان عمل شد آن‌هم روز سیزده فروردین بود.

کاکاوند اضافه کرد: اعلام هشدار می‌کنم چون به سمت پیک این بیماری می‌رویم و باید تهمیدات لازم اندیشیده شود تا پیروز شویم.

وی بیان کرد: از تمام توان برای مقابله و کنترل این بیماری در سطح شهرستان استفاده می‌کنیم به‌طوری‌که توانسته میزان بستری را ثابت و میزان فوتی‌ها را معقول نگه‌داریم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد ادامه داد: در حال حاضر تنها راه مقابله با این بیماری در خانه ماندن است تا در پیک دوم مرگ‌ومیر کمتری داشته باشیم.

کاکاوند عنوان کرد: بیماری کرونا قرار نیست توسط یک نهاد کنترل شود بلکه همکاری همه جانبه دستگاه‌ها را می‌طلبد.

منبع:ایسنا