درگذشت نابهنگام آزاده نامداری بی‌شک کام‌ها را تلخ کرد

مهر 7, 1400
29 بازدید

معاون سیما در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون و همچنین محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده انیمیشن «دیرین دیرین» را تسلیت گفت. به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، حمید شاه آبادی در پیامی درگذشت آزاده نامداری را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: «انا لله و انا الیه راجعوندرگذشت نابهنگام خانم آزاده […]

درگذشت نابهنگام آزاده نامداری بی‌شک کام‌ها را تلخ کرد

معاون سیما در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون و همچنین محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده انیمیشن «دیرین دیرین» را تسلیت گفت.

به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، حمید شاه آبادی در پیامی درگذشت آزاده نامداری را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

«انا لله و انا الیه راجعوندرگذشت نابهنگام خانم آزاده نامداری غیرمنتظره و تکان‌دهنده بود. بی‌شک درگذشت وی کام‌ها را تلخ کرد و دل‌ها را فشرد. آن مرحومه در زمان فعالیت حرفه‌ای خود مجری و برنامه‌سازی خوش فکر و پرانرژی بود.
فقدان ناگهانی او برای خانواده، دوستان و اهالی رسانه مایه‌ی تاثر و اندوه است.
از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه غفران الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسألت می‌کنم.»

به گزارش ایسنا، شامگاه شنبه ـ هفتم فروردین ماه  ۱۴۰۰ ـ پیکر آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون در آپارتمان محل سکونتش، کشف شد.

همچنین متن پیام تسلیت شاه‌آبادی برای محمد ابوالحسنی بدین شرح است:

«انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت آقای محمد ابوالحسنی از نخبگان عرصه پویانمایی کشور موجب تاثر شد.
وی هنرمندی خوش ذوق بود که ایده هایش در برنامه سازی و تولید آثار تماشایی، منشاء خدمات فرهنگی مثبتی در این عرصه شد. انتقال مفاهیم والا در قالب اثرگذار پویانمایی که ثمره‌اش آگاهی‌بخشی و فرهنگسازی بوده، حاصل عمر کاری و حرفه‌ای این هنرمند دغدغه‌مند است. مجموعه«شوخی شوخی» که این روزها از شبکه سه سیما پخش می شود از فعالیت های اخیر مرحوم ابوالحسنی است که ضمن خلق لحظاتی شاد، پیام‌های سازنده‌ای را به مخاطبان تلویزیون منتقل می کند.
اینجانب مراتب تسلیت خود را به خانواده محترم این هنرمند توانا و فعالان عرصه پویانمایی و جامعه فرهنگی کشورمان ابراز داشته و برای آن مرحوم علو درجات را از درگاه حق مسالت دارم.»

به گزارش ایسنا، محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده انیمیشن «دیرین دیرین» که به بیماری کرونا مبتلا شده بود، روز شنبه (هفتم فروردین‌ماه) درگذشت.

منبع:ایسنا