درگذشت مادر دو شهید دفاع مقدس

مرداد 25, 1400
3 بازدید

«حاجیه خانم کبری عابدی» مادر شهیدان والامقام «سیداحمد و سیدمحمد مهدی عابدی» در سن ۹۶ سالگی به علت کهولت سن و بیماری قلبی به فرزندان شهید خود پیوست.  «حاجیه خانم کبری عابدی» مادر شهیدان والامقام «سیداحمد و سیدمحمد مهدی عابدی» در سن ۹۶ سالگی به علت کهولت سن و بیماری قلبی درگذشت. پیکر این اسوه […]

درگذشت مادر دو شهید دفاع مقدس

«حاجیه خانم کبری عابدی» مادر شهیدان والامقام «سیداحمد و سیدمحمد مهدی عابدی» در سن ۹۶ سالگی به علت کهولت سن و بیماری قلبی به فرزندان شهید خود پیوست.

 «حاجیه خانم کبری عابدی» مادر شهیدان والامقام «سیداحمد و سیدمحمد مهدی عابدی» در سن ۹۶ سالگی به علت کهولت سن و بیماری قلبی درگذشت. پیکر این اسوه صبر و استقامت در گلزار شهدای بهشت فضل نیشابور به خاک سپرده شد.

سیداحمد عابدی ۱۶ شهریور ماه سال ۱۳۳۱ چشم به جهان گشود و در ۲۱ اسفند سال ۱۳۶۳ در هور- اروند به شهادت رسید و از وی سه فرزند به یادگار مانده است.

سیدمحمد مهدی عابدی در ۱۸ آذر سال ۱۳۴۵ چشم به جهان گشود و در ۱۰ شهریور سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۲ در منطقه حاج عمران به فیض عظیم شهادت نائل شد.

شهرستان نیشابور از توابع استان خراسان رضوی است که در ۱۲۹ کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده یک هزار و ۸۶۴  شهید، چهار هزار و ۶۵۸ جانباز و ۲۸۷ آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
منبع: ايسنا