دبیرکل حزب همت انتخاب شد

مرداد 16, 1400
164 بازدید

در اولین جلسه اعضای جدید شورای مرکزی حزب همدلی مردم تحول خواه (همت)، سیداحمد نبوی مجددا به عنوان دبیرکل این حزب انتخاب شد. مرتضی فغانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به برگزاری این نشست اظهار کرد: در این نشست که تمام منتخبان سومین کنگره ملی حزب همدلی مردم تحول خواه حضور داشتند، اینجانب هم […]

دبیرکل حزب همت انتخاب شد

در اولین جلسه اعضای جدید شورای مرکزی حزب همدلی مردم تحول خواه (همت)، سیداحمد نبوی مجددا به عنوان دبیرکل این حزب انتخاب شد.

مرتضی فغانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به برگزاری این نشست اظهار کرد: در این نشست که تمام منتخبان سومین کنگره ملی حزب همدلی مردم تحول خواه حضور داشتند، اینجانب هم به عنوان جانشین دبیرکل حزب همت در سمت خود ابقا شدم.

وی افزود: همچنین در این جلسه، حامد فرید نصر به عنوان سخنگو و نفیسه میرگلوی بیات به سمت دبیر جلسات شورای مرکزی حزب همت از سوی حاضران برگزیده شدند.

جانشین دبیرکل حزب همت با اشاره به سخنان دبیرکل در این جلسه، اظهار کرد: همچنین دبیرکل حزب همت تأکید کرد که این تشکل فعال سیاسی با نیروهای متخصص، جوان و انقلابی خود که دارای برنامه‌های مدون و عملیاتی در حوزه‌های مختلف هستند، آمادگی کامل دارد، دولت جدید را برای حل معضلات اقتصادی کشور و معیشتی مردم با روحیه جهادی یاری دهد.

وی یادآور شد: دبیرکل حزب همت همچنین تأکید کرد که یکی از گفتمان‌های اصلی این حزب از بدو تاسیس تاکنون، تحول‌خواهی، مطالبه حقوق مردم و عدالتخواهی بود که این موضوعات مورد توجه آقای رییسی هم هست، بنابراین حزب همت برای تحقق اهداف مشترک در کنار دولت وی تلاش خواهد کرد.