دبیرخانه مجمع مشورتی نظام مسائل استان در سنندج افتتاح شد

آذر 5, 1400
14 بازدید

ایسنا/کردستان دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان کردستان، از راه اندازی دبیرخانه مجمع مشورتی نظام مسائل استان کردستان در راستای مطالبات مردم در سنندج خبر داد. مصطفی بشیری امروز(۲۷ اسفندماه) در جمع خبرنگاران، در خصوص مجمع مشورتی نظام مسائل استان، اظهار کرد: مجمع مشورتی نظام مسائل استان ذیل نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی با هدف تعامل […]

 دبیرخانه مجمع مشورتی نظام مسائل استان در سنندج افتتاح شد

ایسنا/کردستان دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان کردستان، از راه اندازی دبیرخانه مجمع مشورتی نظام مسائل استان کردستان در راستای مطالبات مردم در سنندج خبر داد.

مصطفی بشیری امروز(۲۷ اسفندماه) در جمع خبرنگاران، در خصوص مجمع مشورتی نظام مسائل استان، اظهار کرد: مجمع مشورتی نظام مسائل استان ذیل نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی با هدف تعامل سازنده از جمله رفع مشکلات عمرانی و اقتصادی در کردستان راه اندازی شد.

وی افزود: این مجمع در راستای مطالبات و رفع مشکلات مردم توسط نخبگان استانی کارشناسی و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان کردستان، با اشاره به اینکه ۱۱کارگروه در هر شهرستان برای رصد مطالبات در عرصه های مختلف دایر شده است، بیان کرد: مطالبات و مشکلات استان پس از ارجاع به کمیسیون‌های کشوری مرتبط و بررسی و صحت سنجی، دسته بندی شده و در قالب یک نظام مسائل به منظور طی مراحل قانون گذاری و اجرایی به مراجع ذیصلاح ارائه خواهد شد.

بشیری تصریح کرد: مجمع مشورتی مسائل کشور  با هدف عینیت بخشی در بیانه دوم انقلاب به به منظور بررسی و شناسایی ظرفیت ها و رفع مشکلات کشور و استان با تدبیر و نگاه انقلابی تحت نظارت مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مجمع نظام مسائل استان با پشتوانه جوانان متخصص، مخلص و انقلابی به عنوان یک حلقه میانی بین بدنه مردم و حکومت، تمام توان خود را در مطالبه گری و رفع مشکلات خرد و کلان مردم و فعلیت بخشیدن به فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود به کار خواهد بست و همیشه در کنار مردم خواهد ماند.

بشیری ذکر کرد: با بهره گیری از توان مدیریتی مجمع مشورتی استان می توان مطالبات مردم استان را در مجلس پی گیری کرد و منویات مورد نظر مقام معظم رهبری را در گام دوم انقلاب محقق کرد.

لازم به ذکر است؛ در دومین سالروز صدور بیانیه گام دوم انقلاب و به منظور تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری و استفاده از همّت، هشیاری، سرعت عمل و ابتکار جوانان در عرصه‌های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی «مجمع مشورتی نظام مسائل کشور» ذیل نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی با هدف تعامل سازنده با بخش‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، اقتصادی، بهداشتی، اجتماعی، عمرانی و… در تمامی اقصی نقاط کشور راه اندازی شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا