دانلود زیرنویس مستند The Making of ‘Amadeus’ 2022 – بلو سابتايتل

آبان 11, 1401
46 بازدید

دانلود زیرنویس مستند The Making of ‘Amadeus’ 2022 نمایش این فیلم نوعی پیش درآمد برای فصل جدید 2022/2023 NU Philharmonia خواهد بود، قبل از کنسرتی که فصل را در 6 اکتبر افتتاح می کند، که در آن ارکستر فیلارمونیا و پیانیست های Alexey Volodin و Edith Peña چهار اجرا خواهند کرد. قطعاتی از اثر موسیقی […]

دانلود زیرنویس مستند The Making of ‘Amadeus’ 2022 نمایش این فیلم نوعی پیش درآمد برای فصل جدید 2022/2023 NU Philharmonia خواهد بود، قبل از کنسرتی که فصل را در 6 اکتبر افتتاح می کند، که در آن ارکستر فیلارمونیا و پیانیست های Alexey Volodin و Edith Peña چهار اجرا خواهند کرد. قطعاتی از اثر موسیقی غنی ولفگانگ آمادئوس موتسارت.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند The Making of 'Amadeus' 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند The Making of ‘Amadeus’ 2022 پس از تماس با پسر تهیه کننده فیلم «آمادئوس» موفق به کسب حق نمایش فیلم شدیم. ولادیمیر آنجلوف، مدیر سینماتک RS مقدونیه در کنفرانس مطبوعاتی که برگزار شد، گفت: به درخواست شرکت سازنده، ما پولی را که باید با آن حق نمایش فیلم را پرداخت می کردیم به اهداف بشردوستانه اهدا کنیم.

دانلود زیرنویس مستند ساخت “آمادئوس” 2022 فیلم آمادئوس در سال 1984 فیلمبرداری شد و پیتر شفر فیلمنامه آن را نوشته است. این فیلم اقتباسی از نمایشنامه شفر به همین نام است که بر رقابت ادعایی بین ولفگانگ آمادئوس موتزارت و آنتونیو سالیری، دو آهنگساز که در نیمه دوم قرن بیستم در وین، اتریش زندگی می کردند، تمرکز دارد.

زیرنویس مستند The Making of 'Amadeus' 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Making of ‘Amadeus’ 2022 «آمادئوس» در مجموع نامزد دریافت 53 جایزه شد که 40 جایزه از جمله هشت جایزه اسکار (از جمله اسکار بهترین فیلم)، چهار جایزه بفتا، چهار گلدن گلوب و یک جایزه از انجمن کارگردانان آمریکا را از آن خود کرد. در سال 1998، مؤسسه فیلم آمریکا این فیلم را در فهرست «100 سال… 100 فیلم» خود در رتبه 53 قرار داد.

زیرنویس مستند ساخت “آمادئوس” 2022 علاوه بر نمایش آمادئوس، سینماتک با همکاری فیلارمونیا چهار فیلم را در طول فصل نمایش خواهد داد: مالر کن راسل، تمرین ارکستر فردریکو فلینی و فیلم صامت راپسودی شیطانی در سال 1917، که موسیقی آن توسط پیترو ماسکاگ نوشته شده است. .

زیرنویس مستند ساخت "آمادئوس" 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس ساخت “آمادئوس” 2022 فصل جدید فیلارمونیک از 15 مهرماه با کنسرتی با عنوان «زورنینا» افتتاح می شود. این برنامه شامل آثاری از ولفگانگ آمادئوس موتزارت نابغه – سه کنسرتو پیانو و اورتور اپرای «ازدواج فیگارو» است. رهبر ارکستر گودنی A. Emilsson از ایسلند است. شعار فصل «دمر آزادی» است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,