دانلود زیرنویس مستند On These Grounds 2021 – بلو سابتايتل

مهر 14, 1401
37 بازدید

دانلود زیرنویس مستند On These Grounds 2021 یک ویدیوی انفجاری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد یک افسر منابع مدرسه سفیدپوست در کارولینای جنوبی یک نوجوان سیاه‌پوست را از روی میز مدرسه‌اش بیرون می‌کشد و او را روی زمین پرتاب می‌کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس مستند On These Grounds 2021 […]

دانلود زیرنویس مستند On These Grounds 2021 یک ویدیوی انفجاری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد یک افسر منابع مدرسه سفیدپوست در کارولینای جنوبی یک نوجوان سیاه‌پوست را از روی میز مدرسه‌اش بیرون می‌کشد و او را روی زمین پرتاب می‌کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند On These Grounds 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند On These Grounds 2021 یک ملت خشمگین بر سر اینکه چه کسی مقصر است و چه نژادی در این حادثه نقش داشته است اختلاف می‌اندازد. شفا دهنده-فعال ویویان اندرسون زندگی خود را در نیویورک ریشه کن می کند و به کارولینای جنوبی نقل مکان می کند تا به دختر کمک کند و سیستم پشت “حمله در دره اسپرینگ” را از بین ببرد، از جمله رویارویی با افسر پلیس.

زیرنویس مستند On These Grounds 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس On These Grounds 2021 جغرافیدان جنای دیویس برای بیان این حادثه، باتلاق‌های اطراف را طی می‌کند تا خانه‌های بیش از حد رشد یافته و نادیده گرفته شده مردم آفریقایی‌تبار سابقاً برده‌دار را کشف کند، و خطی را ترسیم کند که تروما را از گذشته به حال متصل می‌کند. در پس زمینه یک محاسبه نژادی و ریشه های عمیق تاریخی آن، یک حادثه ساختار قدرت پایدار آمریکایی را روشن می کند.

زیرنویس On These Grounds 2021 - بلو سابتايتل

افسر دستگیر کننده و دختری که از روی میز پرتاب می شود، دقیقاً مانند کل کشور، دیدگاه های کاملاً متفاوتی از آنچه اتفاق افتاده است دارند. از طریق فیلم‌های واقعی صمیمی و مصاحبه‌های گسترده با هر دو، حقیقتی پنهان در مورد آنچه واقعاً در آن روز اتفاق افتاده کشف می‌شود. در طول فیلم، دانشمندان، مورخان و کارشناسان منتخب زمینه بیشتری را برای داستان و همچنین بررسی نژاد، انضباط مدرسه و مسئولیت‌پذیری پلیس ارائه می‌دهند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,