دانلود زیرنویس مستند Hasan Minhaj: The King’s Jester 2022 – بلو سابتايتل

مهر 13, 1401
10 بازدید

دانلود زیرنویس مستند Hasan Minhaj: The King’s Jester 2022 شما نمی توانید حسن منهاج را متهم کنید که به اندازه کافی در The King’s Jester، اولین ویژه نتفلیکس او به مدت پنج سال، جمع و جور نمی کند. مطالبی که دیگران ممکن است آن را برای پرکردن یک نمایش کامل بسط دهند (مبارزه برای بچه […]

دانلود زیرنویس مستند Hasan Minhaj: The King’s Jester 2022 شما نمی توانید حسن منهاج را متهم کنید که به اندازه کافی در The King’s Jester، اولین ویژه نتفلیکس او به مدت پنج سال، جمع و جور نمی کند. مطالبی که دیگران ممکن است آن را برای پرکردن یک نمایش کامل بسط دهند (مبارزه برای بچه دار شدن؛ تجربیات او به عنوان یک طنزپرداز مشهور) در یک ساعت قابل توجه درباره خانواده، شهرت و عواقب کمدی کمپین فشرده است. ناراحتی من از نمایش ممکن است تا حدی فرهنگی باشد. این وقیحانه است، خود تمسخر مینهاج مانند پرده‌ای برای احترام به خود است و نتیجه‌گیری‌های احساسی برای من خیلی منظم بسته‌بندی شده‌اند – اما نه برای جمعیت ایالات متحده مینهاج، که لحظات تلخ را برای قایق‌ها تشویق می‌کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

زیرنویس مستند Hasan Minhaj: The King’s Jester 2022 من احساس ناسپاسی می‌کنم که در برابر نمایشی که به این نتیجه رسیده است عقب نشینی کنم. خیلی کامل است، شاید – یک چیز بالینی در مورد اینکه تک تک اجزا چقدر ظریف است وجود دارد: لحظه اخلاص، نور کانونی فشرده، مکث – سپس خط منگنه. با این ابزارها، میزبان شیک و متحرک ما داستان هایی از درمان باروری و فرزندپروری جدید (شامل یک شوخی انتخابی در مورد فرزندخواندگی یک نوزاد سفیدپوست) برای ما تعریف می کند، سپس از یک حادثه در دوران جوانی اش، زمانی که او به عنوان یک جوان مسلمان در سال 2018 توسط مقامات هدف قرار گرفت. آمریکا پس از 11 سپتامبر به جلو بروید، و منهاج بالغ میزبان برنامه طنز خود در نتفلیکس است، که معروف است از پخش عربستان سعودی خارج شده است – و منهاج در اینجا به طور کامل به اجبار خود برای سرزنش مفسدان و قدرتمندان اشاره می کند.

زیرنویس مستند Hasan Minhaj: The King's Jester 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Hasan Minhaj: The King’s Jester 2022 که می تواند کمی متواضعانه احساس شود. ظاهراً، این بخش‌ها منهاج و بی‌احتیاطی را برمی‌انگیزد، زیرا او جرد کوشنر و رندال اسمیت، پیشگام «سرمایه‌داری کرکس» را ترول می‌کند. اما جمعی پر از جمعیت و تحویل مهیج مینهاج را اضافه کنید، و شوخی‌ها در مورد شهرت مارپیچ او (“من دوباره در حال ترند شماره 1 هستم!”) شروع به فخرفروشی کرد. من نیز از اینکه چگونه شخصیت همسرش بینا، برای همیشه از او می نالید که کمتر جسور باشد، و اینکه چگونه داستان قتل جمال خاشقجی به منهاج تبدیل می شود، ناراحت بودم.

زیرنویس Hasan Minhaj: The King's Jester 2022 - بلو سابتايتل

اما دست‌کم، در این ساعت گوشتی، که با جنجال‌های مهمی ارائه می‌شود، به موضوعات مهمی مانند قتل خاشقجی، انتقام «دستاوردهای استراتژیک» و (از همه چیز) «فقه جوک‌ها» پرداخته می‌شود – حتی اگر همه آنها باید درگیر شوند. درست در زیر قوس یادگیری حسن منهاج که کاملاً ترسیم شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,