دانلود زیرنویس مستند Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy 2022 – بلو سابتايتل

آبان 17, 1401
14 بازدید

دانلود زیرنویس مستند Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy 2022 سومین ویژه کمدی انفرادی فلافی در نتفلیکس، رویداد خیمه شب بازی در ماه می امسال برای افتتاحیه غول استریم Netflix Is A Joke: The Festival در لس آنجلس بود که کانون توجه افراد بومی SoCal را در بزرگترین صحنه او: استادیوم Dodger قرار داد. متأسفانه امسال دیگر […]

دانلود زیرنویس مستند Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy 2022 سومین ویژه کمدی انفرادی فلافی در نتفلیکس، رویداد خیمه شب بازی در ماه می امسال برای افتتاحیه غول استریم Netflix Is A Joke: The Festival در لس آنجلس بود که کانون توجه افراد بومی SoCal را در بزرگترین صحنه او: استادیوم Dodger قرار داد. متأسفانه امسال دیگر خبری از بیسبال در اکتبر نیست، بنابراین گابریل ایگلسیاس ممکن است بزرگترین رویداد برای Los Dodgers در سال 2022 نیز باشد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy 2022 ایگلسیاس، اهل لانگ بیچ، اولین کمدینی شد که در ماه می امسال به عنوان تیتر یک استادیوم داجر مطرح شد. این ششمین استندآپ ویژه انفرادی او و سومین استندآپ ویژه او برای نتفلیکس است، جایی که او همچنین در دو فصل کمدی کمدی خودش، آقای ایگلسیاس، بازی کرد.

و این یک بازی فوق العاده بزرگ است، نه تنها به دلیل جمعیت فروخته شده ای که استادیوم و زمین بیسبال را پر کرده بودند، بلکه به این دلیل که ایگلسیاس تقریباً دو ساعت اجرا کرد. ضبط واقعی در ماه مه همچنین دارای چندین اکت و ویژگی افتتاحیه بود که تقریباً یک ماجرای تمام شب را ایجاد کرد. در پایان آن، ایگلسیاس این تجربه را به یاد ماندنی ترین تجربه تمام زندگی خود اعلام کرد. او در یک نقطه گفت: “این مثل یک تولد و کریسمس و سوپر باول و سری جهانی و از دست دادن باکرگی من در یک زمان است.” در طول دو ساعت کارش، فلافی در مورد ویژه نتفلیکس که سال گذشته در سن آنتونیو سعی در فیلمبرداری آن داشت، شوخی کرد و صدای Speedy Gonzales را برای Space Jam: A New Legacy، زمانی که شخصی سعی کرد از طریق اخاذی او را تهدید کند، بر عهده گرفت. چند مورد از چیزهای گذشته خود را در حال حاضر عذرخواهی می کرد و نمی خواست. از جمله داستان های او درباره پسر خوانده اش، فرانکی.

دانلود زیرنویس مستند گابریل ایگلسیاس: استادیوم فلافی 2022 ایگلسیاس به فیلم کنسرت 2016 کوین هارت، What Now? که در مقابل بیش از 53000 هوادار در فیلادلفیا لینکلن فایننشال فیلد، جایی که Eagles NFL بازی می کند، برگزار شد. و شش سال قبل از هارت، لری کیبل گای ویژه کمدی سنترال را منتشر کرد که در مقابل بیش از 50000 طرفدار در استادیوم دانشگاه نبراسکا در لینکلن فیلمبرداری شده بود.

زیرنویس مستند Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy 2022 سال 2022 است، بنابراین می دانید که ما هنوز درگیر شوخی های بیشتری هستیم که در مورد دو سال گذشته همه گیر کووید انعکاس می دهند، به ویژه از طرف ایگلسیاس، که توانست با “85 درصد شرایط زمینه ای” این بیماری کنار بیاید، و در نهایت این کار را انجام داد. درست چند روز قبل از اینکه او برای فیلمبرداری ویژه نتفلیکس در تگزاس برنامه ریزی کند، آزمایش این بیماری مثبت شد.

او در مورد ایجاد تیتر اخبار و ایجاد تماس های زوم با تولیدکنندگان Space Jam در این توییت شوخی می کند و اعلام می کند که صدای Speedy Gonzales را صدا می کند.

و بعداً او به شوخی می‌گوید که چگونه یک توییت به ظاهر بی‌ضرر در مورد بردن چی‌هواهواهایش به Chick-fil-A او را در آب داغ قرار داده است.

فلافی همچنین می‌خواهد ما را در مورد زمانی که گفته می‌شود تقریباً مجری جوایز اسکار می‌شد، مبارز حرفه‌ای که به او توهین کرده بود، زمانی که به طور تصادفی روی صحنه کاملاً برهنه شد، برخی از اولین داستان‌هایی که هرگز درباره فرانکی نگفته بود، و چرایی آن را پر کند. او اکنون گفتن آن داستان ها را تمام کرده است.

زیرنویس مستند گابریل ایگلسیاس: استادیوم فلافی 2022 با این حال دوباره به آن توییت Chick-fil-A نگاه کنید. ایگلسیاس به ما توضیح می‌دهد که خود را متحد و حامی جامعه LGBTQ+ می‌داند، اما باید سرعتش را کم می‌کرد تا مطمئن شود که نامه‌ها را درست گفته است، و به نوعی، پس از سال‌ها شوخی در مورد غذا، نمی‌دانست که صاحبان آن فرنچایز مرغ ضد   بود؟ این یک رفتار غیرقابل انعطاف عجیب است، زیرا به عنوان یکی از بزرگترین کمدین‌های اطراف، استادیوم‌ها را بر اساس توانایی‌اش در انجام مشاهدات زیرکانه و سرگرم‌کننده در مورد آنچه اتفاق می‌افتد، جمع می‌کند، در حالی که می‌خواهد باور کنیم که او واقعاً توجهی نمی‌کند. “ممکن است که با مبارزات همه همراهی کنی”، در حالی که در عین حال اعتراف می کند که او فقط با “تلاش برای دریافت کالاهای مجانی” از شرکت ها تلاش می کند ثروتمند کثیف بماند.

زیرنویس Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس گابریل ایگلسیاس: استادیوم فلافی 2022 او همچنین از هارت به دلیل عذرخواهی نکردن به خاطر  هراسی گذشته‌اش برای تضمین اجرای مراسم اسکار دفاع می‌کند، زیرا «ما نمی‌توانیم بیشتر به آنها بدهیم» و به صراحت گفت «فرهنگ را لغو کن». بنابراین، ایگلسیاس نیز برای فیلم‌های کمدی قبلی‌اش عذرخواهی نمی‌کند، حتی اگر اکنون قطعاً برخی چیزها را متفاوت می‌گوید. ایگلسیاس درباره شوخی های قدیمی خود می گوید: «در آن زمان کاملاً قابل قبول بود.

گفتنی است، فلافی می‌خواست موقعیت مهمی را که او را به استادیوم داجر آورد، گرامی بدارد. این به معنای توقف برای گرفتن ویدیو با تلفن خود از جمعیت بود (که نتفلیکس آن را به صورت ویژه ویرایش کرد)، زیرا، همانطور که تنها تعداد کمی از افراد می‌توانستند روی صحنه بگویند: «هیچ‌وقت با نوری که صورتم روی آن است، حواس من پرت نشده است.»

و او می‌دانست که بدون چی‌هواهواهایش (و موسیقی کانتری؟) نمی‌توانست به این لحظه برسد تا در طول همه‌گیری به او آرامش بدهد. و برای تشخیص اینکه فرانکی از زمان اولین هالووین با هم، 15 سال پیش، چقدر رشد کرده بود، و چقدر فلافی هنوز هم فرانکی را حتی پس از جدایی از مادر فرانکی در زندگی اش می خواست. معلوم شد زمانی که فلافی مجبور شد تور گذشته را به دلایل نامشخصی لغو کند، این سوء مصرف مواد نبوده، بلکه دلشکستگی بوده است. «چطور قرار بود در کمدین مؤثری باشم که نمی‌توانستم جلوی گریه‌ام را بگیرم؟»

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,