دانلود زیرنویس مستند Fiddler’s Journey to the Big Screen 2022 – بلو سابتايتل

مهر 22, 1401
17 بازدید

دانلود زیرنویس مستند Fiddler’s Journey to the Big Screen 2022 کنت توران منتقد می گوید: «سه تضاد وجود دارد و شما طرفدار هر دو طرف هستید. قبلاً یک مستند در مورد داستان غیرمحتمل موزیکال برادوی بر اساس داستان های یک لبنیات فقیر در یک کشور یهودی روسی ساخته شده است، فیلم 2019 “کمانچه باز: معجزه […]

دانلود زیرنویس مستند Fiddler’s Journey to the Big Screen 2022 کنت توران منتقد می گوید: «سه تضاد وجود دارد و شما طرفدار هر دو طرف هستید. قبلاً یک مستند در مورد داستان غیرمحتمل موزیکال برادوی بر اساس داستان های یک لبنیات فقیر در یک کشور یهودی روسی ساخته شده است، فیلم 2019 “کمانچه باز: معجزه معجزه”. داستان های نوشته شده توسط نویسنده ییدیش، شولم آلیچم، مضامینی جهانی از والدین، فرزندان، پول، تعصب و مبارزه بی پایان بین سنت و نیاز به سازگاری با زمان در حال تغییر داشتند. و موسیقی جری باک، اشعار شلدون هارنیک، کتاب جوزف استاین و رقص‌های جروم رابینز آن داستان‌ها را به ارمغان آوردند، خوب، «به زندگی». جزئیات خاص در داستان ممکن است جهانی نباشد، اما این جزئیات است که جزئیات جهانی را روشن می کند. همه در هر فرهنگی می دانند که ترک خانه، تبدیل شدن به فرد خود، جدا شدن از شیوه انجام کارها والدین چیست. و هر پدر و مادری از تجربه‌ای که در آهنگ “غروب طلوع آفتاب” بیان شده است، می‌داند که در آن لحظه متوجه می‌شوید که فرزندان شما بزرگ شده‌اند و نسل جدیدی در مسیر خود است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Fiddler's Journey to the Big Screen 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Fiddler’s Journey to the Big Screen 2022 موزیکال برادوی که در سراسر جهان تولید شد، در سال 1971 به یک فیلم نامزد اسکار تبدیل شد و این داستان اکنون مستند خاص خود را دارد، “سفر کمانچه خوار به صفحه بزرگ”. نورمن جویسون کارگردان و برخی از فیلمسازان و مجریان خاطرات خود را به اشتراک می گذارند و ما می توانیم پشت صحنه فیلمبرداری را در یوگسلاوی آن زمان و در استودیو پاین وود در انگلستان ببینیم.

اگر این مستند هرگز آن را از رده «دی‌وی‌دی‌های جذاب اضافی» به یک فیلم مستقل تبدیل نکند، باز هم داستان‌های درونی سرگرم‌کننده و بینش‌هایی درباره هنر داستان‌سرایی سینمایی دارد. این فیلم همچنین نشان می‌دهد که مضامین «کمانچه‌باز» بیش از نیم قرن پس از اولین نمایش آن و بیش از یک قرن پس از آن که آلیکم برای اولین بار در مورد تیوی و دخترانش نوشت، ادامه دارد. همانطور که نورمن جویسون کارگردان «کمانچه‌باز» می‌گوید – با یادآوری مکانی که برای تکرار یک جامعه کوچک یهودی در روسیه در سال 1905 یافتند، مانند شهر خیالی آناتوکا در موزیکال – یوگسلاوی که می‌دانستند از بین رفته است.

دانلود زیرنویس مستند سفر کمانچه‌باز به پرده بزرگ 2022 این مستند همانقدر که برای فیلم نامه ای عاشقانه برای فیلمسازان است. مانند هر مستندی که تا به حال در مورد فیلمسازی ساخته شده است، بیش از هر چیز نشان می دهد که بعید است که هیچ فیلمی، به ویژه یک فیلم خوب، اصلا ساخته شود. همیشه بحران‌ها و شکست‌های پیش‌بینی‌نشده‌ای وجود دارد و همیشه شخصیت‌های زیادی وجود دارد، بخش‌های متحرک بسیار و تصمیم‌های زیادی وجود دارد که مانند تلاش برای انجام یک پازل در تاریکی در حالی است که یک چرخه تک‌دوچرخه به عقب می‌روید.

زیرنویس مستند Fiddler's Journey to the Big Screen 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Fiddler’s Journey to the Big Screen 2022 قطعات زیادی باید جا بیفتند. گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه یکی از شناخته شده ترین آهنگ های “Fiddler” ترانه “If I Were a Rich Man” از Tevye است. جویسون متعهد بود که تولید تئاتر را به فیلمی واقع گرایانه، تلخ و طبیعی تبدیل کند، بنابراین تصمیم گرفت که تیوی با بازی توپول بازیگر اسرائیلی، که در این نقش در تولید وست اند لندن ایفای نقش کرده بود، این آهنگ را در فیلم خود بخواند. انبار و در یک نقطه از نردبان بالا رفتن به انبار در حالی که او آواز می خواند. این امر مستلزم هماهنگی بسیار نزدیک با جان ویلیامز بود که موسیقی را اجرا کرد، رابرت اف. بویل، طراح تولید و تام ابوت، طراح رقص. یک پله از نردبان یا یک پیمانه از آهنگ خیلی زیاد یا خیلی کم است و تیوی با ضرب آهنگ سمت راست به اوج نمی رسد. ناگفته نماند که گرد و غبار مرمری که برای برف تقلبی استفاده می‌شد، برای فیلمبردار اسوالد موریس بسیار کارآمد بود، اما برای رقصندگان به طرز فاجعه‌باری لغزنده بود.

زیرنویس مستند سفر کمانچه‌باز به پرده بزرگ 2022 داستان واکنش آیزاک استرن به دعوت شدن برای نواختن ویولن برای شخصیت اصلی جذاب است، داستان‌های مربوط به کمانچه‌باز واقعی در پشت بام و افکار جویسون در مورد کمانچه‌باز به عنوان استعاره. روزالیند هریس، میشل مارش و نوا اسمال که نقش سه دختر بزرگ‌تر تیوی را بازی می‌کردند، تماشای آنها بسیار لذت بخش است زیرا به یاد می‌آورند که چقدر از دریافت خبری که قرار است در فیلم حضور داشته باشند هیجان زده شده‌اند و چقدر برایشان اهمیت دارد. بخشی از آن بوده اند. یکی از کامنت‌گذاران در مستند می‌گوید که ساختن «کمانچه‌باز» نوعی «بریگادون» بود، تجربه‌ای جادویی و یک‌باره و بدون ستاره‌ای که انقدر واقعی بود و هیچ‌کس نمی‌توانست تصور کند اجراکنندگان کار دیگری انجام دهند. .

زیرنویس Fiddler's Journey to the Big Screen 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سفر کمانچه‌باز به پرده بزرگ 2022 در حالی که مستند کاملاً به قول خود عمل نمی کند تا سفر خلاقانه و معنوی جویسون در ساخت فیلم را به ما نشان دهد (این جالب است که او به پیشنهاد کارگردانی با این جمله پاسخ داد: “اگر به شما بگویم که من هستم چه می گویید” گوی؟»)، مشخص می کند که او چه فردی کاملاً جذاب و جذاب است. (در مورد جان ویلیامز هم همینطور – ما فوراً به مستندهای تمام عیار در مورد هر دوی آنها نیاز داریم.) جویسون وقتی می گوید که مانند یکی دیگر از محبوب ترین فیلم هایش، “مهتاب زده”، “کمانچه زن” درباره جهانی ترین فیلم است، به ما اشاره می کند. تجربه، خانواده – درگیری‌ها، ناامیدی‌ها و اینکه چگونه در پایان روز، همه دور یک میز می‌نشینند. بهترین بخش مستندی مانند «سفر کمانچه‌زن به پرده بزرگ» این است که چگونه به افکار آن دسته از افراد کمیاب نگاه می‌کند که می‌توانند پازل غیرممکن فیلم را کنار هم بچینند تا دنیای ما، جامعه ما، خانواده‌هایمان را به ما نشان دهند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,