دانلود زیرنویس فیلم We’re All in This Together 2021 – بلو سابتايتل

آبان 19, 1401
41 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم We’re All in This Together 2021 ما همه در این با هم هستیم یک فیلم کمدی-درام کانادایی به کارگردانی کتی بولاند است که در سال 2021 منتشر شد. این فیلم اقتباسی از رمان امی جونز است، در این فیلم بولند در نقش دوگانه فین و نیکی پارکر، خواهران دوقلو از هم جدا […]

دانلود زیرنویس فیلم We’re All in This Together 2021 ما همه در این با هم هستیم یک فیلم کمدی-درام کانادایی به کارگردانی کتی بولاند است که در سال 2021 منتشر شد. این فیلم اقتباسی از رمان امی جونز است، در این فیلم بولند در نقش دوگانه فین و نیکی پارکر، خواهران دوقلو از هم جدا شده اند. کسانی که وقتی مادرشان کیت (مارتا برنز) با ویدیویی از رفتن او بر روی آبشاری در بشکه در اینترنت در فضای مجازی پخش می شود، مجبور به ورود به یک سیرک رسانه ای می شوند و باید یاد بگیرند که برای رفتار کردن مانند یک خانواده مناسب، اختلافات خود را کنار بگذارند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم We're All in This Together 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم We’re All in This Together 2021 بازیگران این فیلم نیز شامل آلیشا نیوتن، آدام بوچر، مدیسون چیتو، جنی ریون، جنا وارن، نیکول استمپ، دنیل جون، ماتیلدا دیویدسون، مت آلفانو و شلدون دیویس هستند.

زیرنویس فیلم We're All in This Together 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس We’re All in This Together 2021 این فیلم در سال 2020 در همیلتون، انتاریو فیلمبرداری شد. این فیلم در جشنواره‌های مختلف فیلم در ایالات متحده به نمایش درآمد و پیش از اکران کانادایی خود در جشنواره فیلم ویسلر 2021.

زیرنویس We're All in This Together 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم ما همه تو این جریان باهم هستیم 2021

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,