دانلود زیرنویس فیلم Week-end Family 2022 – بلو سابتايتل

آذر 18, 1401
80 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Week-end Family 2022 زیرنویس فیلم خانواده آخر هفته یک مجموعه تلویزیونی کمدی برای کودکان و نوجوانان است که توسط Elephant International برای شرکت والت دیزنی تولید می شود. این سریال در 23 فوریه 2022 در دیزنی پلاس در کشورهای منتخب به نمایش درآمد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Week-end […]

دانلود زیرنویس فیلم Week-end Family 2022 زیرنویس فیلم خانواده آخر هفته یک مجموعه تلویزیونی کمدی برای کودکان و نوجوانان است که توسط Elephant International برای شرکت والت دیزنی تولید می شود. این سریال در 23 فوریه 2022 در دیزنی پلاس در کشورهای منتخب به نمایش درآمد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Week-end Family 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Week-end Family 2022 فرد، پدر سرگرم کننده و مقاومت ناپذیر خانواده ای بسیار متنوع است. به عنوان یک جوکر همیشگی، او سعی می کند پدر خوبی برای دخترانش کلارا (15 ساله)، ویکتوریا (12 سال) و رومی (9 سال) باشد که فقط آخر هفته ها حضانت را بر عهده می گیرد. اگرچه مادران دخترانش فرد را دوست دارند، لورنس، ماری آنج و هلنا همگی دلایل خوبی برای ترک او داشتند. مادرها هرگز دور نیستند، و استن، بهترین دوست فرد، هم چنین نیست. وقتی فرد دیوانه‌وار عاشق امانوئل، زنی کبکویی ساکن پاریس می‌شود که روان‌شناسی کودک خوانده و دکترای خود را می‌گذراند، مرحله جدیدی در زندگی برای هر دوی آنها آغاز می‌شود. امانوئل که نمی تواند همیشه به توصیه های بهترین دوستش کورا تکیه کند، مجبور است هر آخر هفته از کتاب ها و نظریه ها جدا شود تا بتواند با خانواده جدیدش از جمله شرکای سابق فرد کنار بیاید.

زیرنویس فیلم Week-end Family 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Week-end Family 2022  در 23 فوریه 2022 در دیزنی+ در فرانسه، کانادا، بنلوکس، اسکاندیناوی، اسپانیا، پرتغال، استرالیا، نیوزیلند، سنگاپور، هنگ کنگ و تایوان (از جمله Disney+ Hotstar در اندونزی، مالزی و تایلند) به نمایش درآمد. این سریال در 9 مارس 2022 در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند و ایتالیا پخش شد.

زیرنویس Week-end Family 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم خانواده آخر هفته 2022 جوئل کلر از Decider شیمی بین شخصیت‌ها را در روابطشان تقویت می‌کند و بیان می‌کند که موفق می‌شود از به تصویر کشیدن پاسخ‌های بیش از حد و پیش پاافتاده ارائه‌شده توسط دیگر کمدی‌ها اجتناب کند، در حالی که طنز و توسعه شخصیت را تحسین می‌کند. جولی هرمن از Common Sense Media به سریال 4 از 5 ستاره داد، سریال را به خاطر ترویج عشق و پذیرش آن تحسین کرد، متوجه شد که سریال الگوهای مثبت متفاوتی را به تصویر می‌کشد و از تنوع شخصیت‌ها تعریف می‌کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,