دانلود زیرنویس فیلم The Road Dance 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Road Dance 2021 – بلو سابتايتل
شهریور 21, 1401
73 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Road Dance 2021 کرستی مکلئود (هرمیون کورفیلد) رویای زندگی بهتری را به دور از انزوایی که او را در دهکده‌ای کوچک در جزیره‌ای در هبریدهای اسکاتلندی خفه می‌کند، در سر می‌برد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم The Road Dance 2021 او با سرکوب این آرزوها، معشوقه‌اش مردو (ویل […]

دانلود زیرنویس فیلم The Road Dance 2021 کرستی مکلئود (هرمیون کورفیلد) رویای زندگی بهتری را به دور از انزوایی که او را در دهکده‌ای کوچک در جزیره‌ای در هبریدهای اسکاتلندی خفه می‌کند، در سر می‌برد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Road Dance 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Road Dance 2021 او با سرکوب این آرزوها، معشوقه‌اش مردو (ویل فلچر) را می‌بیند که برای خدمت در جنگ جهانی اول اجباری شده است تا به زودی در کنار دیگر مردان جوان روستا به راه بیفتند و بجنگند.

زیرنویس فیلم The Road Dance 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Road Dance 2021 یک رقص جاده ای به افتخار آنها عصر قبل از عزیمت آنها برگزار می شود و در این عصر سرنوشت ساز است که زندگی کرستی چرخشی دراماتیک و غم انگیز پیدا می کند.

زیرنویس The Road Dance 2021 - بلو سابتايتل

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,