دانلود زیرنویس فیلم The People We Hate at the Wedding 2022 – بلو سابتايتل

آبان 27, 1401
196 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The People We Hate at the Wedding 2022 زیرنویس فیلم افرادی که در مراسم عروسی از آنها متنفریم  یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کلر اسکنلون بر اساس فیلمنامه ای از خواهران مولینوکس است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته گرانت گیندر در سال ۲۰۱۶ ساخته شده […]

دانلود زیرنویس فیلم The People We Hate at the Wedding 2022 زیرنویس فیلم افرادی که در مراسم عروسی از آنها متنفریم  یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کلر اسکنلون بر اساس فیلمنامه ای از خواهران مولینوکس است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته گرانت گیندر در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است. آلیسون جانی، بن پلات، سینتیا آدای رابینسون و کریستن بل در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم در 18 نوامبر 2022 توسط استودیو آمازون منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The People We Hate at the Wedding 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The People We Hate at the Wedding 2022 خواهر و برادرهای آمریکایی که در حال مبارزه هستند، آلیس و پل، با اکراه موافقت می کنند که در مراسم عروسی خواهر ناتنی و ثروتمندشان، الویس، در حومه انگلیسی در کنار مادرشان، دونا شرکت کنند.

زیرنویس فیلم The People We Hate at the Wedding 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The People We Hate at the Wedding 2022 یک کمدی است که توسط خواهران مولینوکس به عنوان اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته گرانت گیندر در سال ۲۰۱۶ نوشته شده است. این فیلم سینمایی از استودیوهای آمازون و FilmNation Entertainment در مارس 2021 اعلام شد، زمانی که آلیسون جانی، آنی مورفی و بن پلات برای بازیگری انتخاب شدند و گزارش شد که کلر اسکنلون قرار است کارگردانی شود.

زیرنویس The People We Hate at the Wedding 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم افرادی که در مراسم عروسی از آنها متنفریم 2022 در جولای 2021، کریستن بل به عنوان جایگزین مورفی به بازیگران پیوست. تولید در سپتامبر 2021 در لندن آغاز شد و سینتیا آدای رابینسون، کاران سونی، داستین میلیگان، تونی گلدوین، ایزاک دی بانکوله، جورما تاکون و جولیان اووندن به عنوان بخشی از بازیگران آن ماه معرفی شدند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,