دانلود زیرنویس فیلم The Other Tom 2021 – بلو سابتايتل

آبان 29, 1401
0 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Other Tom 2021 النا یک مادر مجرد است که به خدمات اجتماعی متکی است. پسرش تام مشکلات رفتاری دارد و در مدرسه به عنوان یک “کودک مشکل دار” در شهر مرزی ال پاسو، تگزاس انگ می شود. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم The Other Tom 2021 یک پدر […]

دانلود زیرنویس فیلم The Other Tom 2021 النا یک مادر مجرد است که به خدمات اجتماعی متکی است. پسرش تام مشکلات رفتاری دارد و در مدرسه به عنوان یک “کودک مشکل دار” در شهر مرزی ال پاسو، تگزاس انگ می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Other Tom 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Other Tom 2021 یک پدر غایب روابط دشوار آنها را بیشتر پیچیده می کند. تام مبتلا به اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) است و داروهای روانپزشکی برای او تجویز می شود.

زیرنویس فیلم The Other Tom 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Other Tom 2021 اما یک تصادف عجیب مادرش را از عوارض جانبی آن آگاه می کند. هنگامی که النا از ادامه دادن مواد مخدر به تام امتناع می ورزد، خدمات اجتماعی او را تهدید می کند که او را از حضانت خارج می کند.

زیرنویس The Other Tom 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم تام دیگر 2021

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,